УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

За будівельною адресою:вул. Митрополита Василя Липківського (Урицького), 35 у Солом’янському районі м. Києва, на земельній ділянці площею 0,4919 га з кадастровим номером 8000000000:72:141:0098, здійснюється будівництво адміністративно-житлового будинку – ЖК «Адамант» на підставіДозволу на виконання будівельних робіт № 44, виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцієюм. Києва 12.12.2007 року.

Замовником будівництва ЖК «Адамант» є Державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (код ЄДРПОУ 03363588), якому належить земельна ділянка на праві постійного користування на підставі Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ № 383572 від 29 січня 2009 року, зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 06-9-00100.

ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» делегував повноваження Замовника будівництва ТОВ «КИЇВРЕСУРСБУД» (код ЄДРПОУ 34487783) па підставі Договору № 2 про делегування повноважень Замовника для реалізації проекту - Будівництво адміністративно-житлового будинку за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського (Урицького), 35 у Солом’янському районі м. Києва від 10 червня 2015 року.

Інвестором ЖК «Адамант» є ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ГЕОС ГЛОРІЯ» (Код ЄДРПОУ 38490339) на підставі Інвестиційного договору № 35/У від 15 лютого 2016 року.

Після багатьох звернень до відділу продажу потенційних покупців з інформацією,що вони отримали повідомлення від ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА» (сайт - http://geosbud.com), яка пропонує сплатити покупцям визначену суму грошей з метою бути залученими до конкурсу, після завершення якого нібито буде одержана в подарунок квартира, розташована в ЖК «Адамант» за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського (Урицького), 35 в місті Києві,ТОВ «КИЇВРЕСУРСБУД» звернулось з заявою до правоохоронних органів про вчинення ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА» дій, які містять ознаки кримінально-караного діяння, передбаченого ст. 190 КК України - шахрайство.

ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА», яка є псевдозабудовником згідно створеного сайту http://geosbud.com не має майнових прав на вказаний об’єкт та жодним чином не пов’язана з його будівництвом. Розповсюджена на сайті інформація про продажквартир ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА» та про акцію – квартира в подарунок не відповідає дійсності та має на меті ввести в оману потенційних покупців, що може призвести до продажу квартир, на які ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА» не має майнових прав. Крім цього, при розповсюдженні вищевказаної неправдивої інформації ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА» використовує на своєму сайті ідентичне зображення об’єкту, будівництво якого здійснюється ТОВ «КИЇВРЕСУРСБУД» та ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства», яке було розроблене на замовлення добросовісного Замовника будівництва, чим порушує їх авторські права.

При цьому, повідомляємо, що жодна із компаній, які відносяться до ЖК «Адамант» - будівництво адміністативно-житлового будинку по вул. Митрополита Василя Липківського (Урицького), 35 у Солом’янському районі м. Києва не проводить акцій - квартира в подарунок та не має будь-яких договірних відносин з ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА ГРУППА».

БУДІВЕЛЬНОЮ КОМПАНІЄЮ «GEOS» ВЖИТО ВІДПОВІДНІ ЗАХОДИ

         
Яндекс.Метрика