від
35000 грн./м2
здача в експлуатацію
31.03.16

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру покупки ви
можете отримати у відділі продажів за тел. (044) 221 05 88
або під'їхавши за адресою: Київ, вул. Гоголівська, 14

 

Клубний будинок BonApart - це нерухомість бізнес класу з підвищеним рівнем комфорту і вишуканості у самому серці Києва - на Подолі.

Будинок повністю відповідає вимогам до житла найвищого класу: прекрасне розташування, унікальність архітектурних об'єктів, найвища якість будівельних робіт, сучасна інженерна підтримка, використання дорогих матеріалів і інноваційних технологій, абсолютна безпека, продумана інфраструктура. Все це покликане забезпечити максимальний комфорт для мешканців.

Здача в експлуатацію запланована на 1 квартал 2016 року.

У Клубному домі BonApart розташовуватиметься всього 35 апартаментів, купити які можна вже зараз. Всі вони просторі, затишні, спроектовані з урахуванням останніх технологічних досягнень і стандартів. Два останні поверхи віддані під п'ять шикарних дворівневих квартир з відкритими терасами, звідки відкриваються прекрасні види на центр Києва.

На першому поверсі знаходитиметься хол із зручним виходом до підземного паркінгу. Другий поверх відведений під комерційні приміщення.

Будується Клубний будинок на одній з центральних вуличок старовинного Подолу - Щекавицькій. За квартал від будинку тягнеться одна з головних артерій Києва - Набережно-Хрещатицька, з іншого боку можна виїхати на вулицю Нижній Вал. Водночас безпосередньо сама вулиця Щекавицька не відрізняється інтенсивний рухом, тому будинок буде огортати атмосфера спокою і затишку.

Головна концепція Клубного будинку BonApart закладена в самій його назві: у перекладі з французької «bon» означає прекрасний, а «apart» - квартира.

Переваги нерухомості в центрі Києва - це близькість до центру культурного, ділового та соціального життя столиці. Максимум зручності передбачено і для повсякденного життя. Поблизу від будинку знаходяться дві станції метро, дитячі садки, школи, доросла та дитяча поліклініки, супермаркети і продуктові магазини.

В цілому ж, клубний будинок BonApart - це стильна сучасна новобудова в центрі Києва, комфортна і престижна.

         
Яндекс.Метрика