• 12 квітня 2016

  Українці розбурхали угорський ринок

  Одне з найпопулярніших бізнес-видань Угорщини Portfolio.hu опублікувало статтю про новий проект компанії Geos - ERKEL Residences. На думку угорських журналістів, місцевий ринок нерухомості стоїть на порозі хвилі зростання, про що, зокрема, свідчить підвищення інтересу з боку іноземних інвесторів і девелоперів.

 • 18 серпня 2015

  Хто стоїть за скандальним будівництвом у Голосіївському районі Києва

  "Комсомольська Правда" в Україні провела власне розслідування щодо подій, які відбувалися на будівельному майданчику ЖК Soho Residence в Голосіївським районі. Ось що вдалося з'ясувати журналістам.

 • 3 грудня 2015

  А ви вже знаєте, якою буде ваша квартира? Цікаво?

  Який би стиль не був покладений в основу інтер'єру, естетика чорно-білих кольорів завжди в моді. Тим більше, якщо мова йде про класику ... Поєднання класики і чорно-білої гами - завжди безпрограшний варіант. Представляємо вам дизайн-проект трикімнатної квартири (Тип 3В, 118 кв м) в ЖК Soho Residence у благородній класичному стилі.

 • 11 червня 2015

  БК Geos: Застосування технологій енергосбереження в житлових комплексах

  В усьому світі широко поширені системи енергозбереження. В Україні до сьогодні їх застосування обмежувалося, в основному, малоповерховим будівництвом. Будівельна компанія Geos однією з перших почала впроваджувати іх у багатоквартирні житлові об’єкти.

 • 29 вересня 2015

  Стромат + Geos = 7 років залізобетонних відносин

  7 років щільної співпраці великого київського забудовника й одного з провідних вітчизняних виробників бетону та залізобетонних виробів приносять партнерам очікувані дивіденди. Партнерська співпраця, солідарна відповідальність і, як наслідок, безапеляційна довіра споживача – ось ознаки семирічних відносин будівельної компанії Geos та будівельної компанії і виробника бетону та залізобетонних виробів «Стромат».

 • 3 червня 2015

  Компанія Geos на фестивалі ProМІСТО

  Будівельна компанія Geos виступила генеральним партнером фестивалю ProМІСТО. Захід був створений із ініціативи Департамента містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації і відбувався у Пушкінському парку 29-31 травня.

         
Яндекс.Метрика