Компанія Geos на фестивалі ProМІСТО

Виникла ідея фестивалю з чудовою метою – покращити наше улюблене місто, зробити його більш сучасним та комфортним. Тут були представлені різноманітні проекти по вдосконаленню мегаполісу, обговорювалися важливі для всіх киян питання, а іноземні гості ділилися власними кейсами з містобудування.

Звісно, основним напрямком обговорень булипитання ремонту і оновлення існуючого житлового фонду, вдосконалення об’єктів комунальної і транспортної інфраструктури, заснування рекреаційних та розважальних зон. А також всі великі та маленькі проекти, спрямованні на покращення і благоустрій життя киян.

Чільне місце серед питань актуальних для Києва, який дуже швидко розвивається, займає нове житло. Компанія Geos презентувала свої будівельні проекти, як яскравий приклад того, яким має бути сучасне житло від економ до елітного класів. Бажаючі могли задати всі цікаві питання та ознайомитися детально з будь-яким об’єктом компанії.

В рамках проекту також відбулися розважальні заходи: квести, різноманітні заходи для дітей та концерти. Почесними гостями стали Віталій Кличко та Михаїл Саакашвілі, які вручили нагороди переможцям фестивалю.

         
Яндекс.Метрика