Клубні будинки BonApart і Nobel Homes - для справжніх цінителів гармонії

В даний час ринок нерухомості Києва не відчуває особливого недоліку в пропозиції об'єктів преміум-класу. І, звичайно, ці пропозиції мають розмаїття, сучасні комплекси пропонують буквально все: від величної розкоші до сучасних урбаністічних архітектурних рішень. Проте в гонитві за модою досить часто ми упускаємо саму суть поняття «елітна» нерухомість, яка повинна не тільки бути максимально високої якості, але й відрізнятися індивідуальністю, камерністю, аж ніяк не широкою доступністю.

Чи можуть забезпечити цю «складову елітності» більшість сучасних комплексів? Яка унікальність чи індивідуальність, наприклад, передбачається в потужних будовах, розрахованих на 350 квартир? Для більшості подібних комплексів цілком доречне порівняння з дорогими шикарними готелями. Однак, незважаючи на їх очевидну розкіш і блиск, готелі ніколи не стануть справжнім домом, створюючи лише ілюзію володіння чимось по-справжньому цінним.

Є і ще один нюанс, який в процесі вибору нерухомості ми відсуваємо на другий план. Проте менш важливим від цього він не стає. Очевидно, що власний будинок повинен володіти не тільки матеріальними втіленнями затишку, він повинен мати свою душу, таку ж багатогранну, як і душа власника. І якщо внутрішній простір ми організовуємо самі, підлаштовуючи його під себе і наповнюючи його унікальним змістом. То зовнішня гармонія повинна бути закладена в будівлі спочатку.

Серед сучасних рішень на ринку житла найбільш ефективно і збалансовано всі ці якості поєднуються в клубних будинках преміум-класу. І як приклад найбільш вдалих рішень можна навести два об'єкти, створені будівельною компанією Geos: BonApart на Щекавицькій і Nobel Homes на Гоголівській. Перебуваючи в центрі вируючого мегаполісу обидва будинки в той же час здатні стати тихим острівцем самобутності, що дозволяє повноцінно відпочивати, надихаючим і неповторним.

BonApart і Nobel Homes розташовуються в самому серці великого Києва, даючи можливість завжди перебувати у вирі подій, ділового і культурного життя, повноцінно беручи участь, а, можливо, і творячи історію. Саме в центрі міста зосереджені не тільки найнеобхідніші і важливі, але й найбільш популярні об'єкти, і всі вони знаходяться в безпосередній близькості.

Разом з тим і Гоголівська і Щековицька вулиці знаходяться трохи осторонь від центральних проспектів, заповнених машинами. В оточенні старовинних будівель з тихими двориками, що відтіняються знаменитими київськими каштанами, BonApartі Nobel Homes гармонійно вписуються в їх ансамбль, наскрізь пронизуючись духом величності і вбираючи в себе багату історію улюбленого міста.

І BonApart, і Nobel Homes створювалися відповідно до принципів клубного житла, так що апартаментів тут зовсім небагато. Концепцію камерності продовжує і закрита інфраструктура. Безпосередньо в будинку знаходяться паркінг та інші об'єкти інфраструктури.

Фасади будинків, виконані в матових пастельних тонах, безперечно поєднуються з оточуючими їх пам'ятниками міської архітектури. І в той же час привносять витончену нову нотку в ансамбль старовинних будівель. Самі ж апартаменти створені з урахуванням найсучасніших тенденцій в організації простору, із застосуванням максимально якісних і безпечних технологій і матеріалів.

І, нарешті, завдяки тому, що обидва будинки знаходяться в оточенні малоповерхової забудови, з апартаментів BonApart і Nobel Homes відкриваються воістину прекрасні види. Мальовничі зелені береги оточені сяйвом міським вогнів, а відблиски сучасних ергономічних будівель перегукуються з тихим трепетом позолоти церковних куполів. Все це відтворює хвилюючу і незабутню магію Києва, в яку неможливо не закохатися.

         
Яндекс.Метрика