Стромат + Geos = 7 років залізобетонних відносин

7 років щільної співпраці великого київського забудовника й одного з провідних вітчизняних виробників бетону та залізобетонних виробів приносять партнерам очікувані дивіденди. Партнерська співпраця, солідарна відповідальність і, як наслідок, безапеляційна довіра споживача – ось ознаки семирічних відносин будівельної компанії Geos та будівельної компанії і виробника бетону та залізобетонних виробів «Стромат».

Будівництво – одна з тих галузей, в яких першим показником успіху є надійність, причому надійність, перевірена часом. Якщо Ви придбали новеньке авто, а через рік чи три в ньому виявилися дефекти якоїсь із систем, Ви їдете на СТО й замінюєте неякісну деталь. За чий рахунок – в нашому контексті, навіть, неважливо. А от якщо в будівлі через декілька років після початку експлуатації якість стін виявилася неналежною, замінити такі стіни на нові практично неможливо.

Саме тому сім років партнерських відносин, які призвели до очевидного успіху спільного кінцевого продукту, справедливо розцінюються фахівцями як надвисокий показник спільної діяльності будівельної компанії Geos та будівельної компанії «Стромат».

Серед успішних будівельних проектів будівельної компанії Geos слід відзначити житлові комплекси Lemonade та Geneva, Nobel Homes та Avenue 14-16, Richmond та Gloria Park, Chelsea Tower та Soho Residence, та клубний будинок ВonАpart. Найсучасніші технології, професійність команди та якість використаних матеріалів стали невід’ємними атрибутами всіх об’єктів Geos. І таким же невід’ємним атрибутом якості цих проектів є використаний у будівництві бетон торгової марки «Стромат».

Відзначаючи семиріччя плідної співпраці, керівники обох компаній не приховують задоволення від досягнутого результату. В решті-решт саме оцінка споживача, та ще й надана в результаті багаторічного випробування конкурентною боротьбою, є найоб’єктивнішим показником успіху.

Отже, сім років співпраці забудовника Geos та будівельної компанії «Стромат" – справді, сім років залізобетонних відносин!
         
Яндекс.Метрика