А ви вже знаєте, якою буде ваша квартира? Цікаво?

Який би стиль не був покладений в основу інтер'єру, естетика чорно-білих кольорів завжди в моді. Тим більше, якщо мова йде про класику ... Поєднання класики і чорно-білої гами - завжди безпрограшний варіант. Представляємо вам дизайн-проект трикімнатної квартири (Тип 3В, 118 кв м) в ЖК Soho Residence у благородній класичному стилі.

У цьому інтер'єрі дизайнери прибрали перегородку між вітальнею і кухнею, а строгу класику доповнили сучасними елементами. Так, кухню-вітальню прикрасили білосніжні колони з ліпниною, шовкові штори і стельові розетки, які чудово поєднуються з чорними шкіряними диванами і глянцевими фасадами.

У спальні гра чорного і білого продовжилася: чорні стіни з ліпниною тут контрастують із білою стелею, білим ліжком і чорно-білими шторами. Контрасти плавно переходять в санвузол, який від спальні відокремлює невагома скляна перегородка. Дорога сантехніка, величезне дзеркало в шикарній оправі і чорно-білий мармур стін і підлоги - ось вона, справжня Dolce Vita!

Але найбільша інтрига зберігається в дитячій - в спальні для маленької принцеси безумовну перемогу здобуває білий колір! Буквально все тут вирішено з витонченістю, а в ніжний і повітряний дизайн ненав'язливо вписані іграшки-арт-об'єкти.

Даний дизайн-проект розроблений студією дизайну HQDS (тел. 096-990-60-60). Вартість такої квартири складе від 700 000 гривень, куди входить:
  • дизайн проект
  • візуалізація
  • перепланування
  • ремонтно-оздоблювальні роботи
  • матеріали
  • меблі
         
Яндекс.Метрика