Українці розбурхали угорський ринок

На вітчизняний (перекл. - угорський) ринок нерухомості повернулися не тільки іноземні покупці, але і девелопери, в тому числі, зі своїми проектами для іноземних покупців. Такий проект вже запустився в IX районі по вулиці Еркель, де будує українська компанія. Крім цього, даний девелопер викупив ще одну ділянку на площі Борарош, де, швидше за все, також будуватимуться квартири. Все це вказує на те, що інвестор бачить серйозний потенціал у купівлі квартир в Угорщині, в тому числі, і іноземцями.

У докризові роки на вітчизняному (перекл. - угорському) ринку нерухомості істотна частина покупців була з інших країн, зокрема, з Ірландії та Іспанії. Часто вони викуповували квартири ще на стадії проекту, жодного разу при цьому не побувавши в Будапешті. Виходили вони з досвіду власних країн, де за кілька років ціни на нерухомість дуже виросли. Розраховуючи на аналогічне зростання і використовуючи хвилю підвищення цін, очікувану в зв'язку з приєднанням до ЄС, ці інвестори вкладали гроші і в інших країнах, в тому числі, в Угорщині.

У 2008 році в Ірландії і в Іспанії на ринку нерухомості вибухнула криза, а інвестори вилучили свої кошти, в тому числі, і з ринку Угорщини. І ось зараз інтерес іноземних інвесторів до вітчизняного (перекл. - угорського) ринку нерухомості відроджується. На першому місці за попитом стоять китайські інвестори, а після них російські та українські.

Що будується на вулиці Еркель

Проект під назвою ERKEL Residences пропонує одно, двох, трьох і п'ятикімнатні квартири категорії преміум. Забудовник - БК Geos, про якого в Угорщині поки що відомо мало, але в Києві за останні роки він реалізував вже кілька проектів. Продавцем в Україні буде компанія «Геос Естейт», а в Угорщині - GEOS Invest Hungaria Kft.

Будівля буде дев'ятиповерховоюіз триповерховим підземним паркінгом на 79 машиномісць. У комплексі буде розміщено 72 квартири, а вартість одного квадратного метра складе близько 750 тисяч форинтів. Завершення проекту заплановано на другий квартал 2018 року.

Оригінал статті: http://m.portfolio.hu/ingatlan/lakas/az_ukranok_betortek_a_hazai_piacra.229837.html

         
Яндекс.Метрика