Про що потрібно пам'ятати, вибираючи квартиру

Для початку звернемо увагу на проектну документацію.

Отже, проект комплексу SOHO Residence розроблений фахівцями «Київпроекту» і відповідає найвищим вимогам ДБН та ДСТУ, що діють у даний час. Крім того, будівництво велося і ведеться під технічним наглядом Київміськбуду, що виключає будь-які відхилення від проекту, заміну матеріалів і обладнання на більш дешеві і менш якісні аналоги.

Перейдемо до технічних характеристик будівлі, завдяки яким, власне, і забезпечується життєвий комфорт.

  • Будинок здатний витримати землетрус до 8 балів, ураганний вітер, пожежу та інші зовнішні впливи. Це забезпечується тим, що фундамент і несучий каркас виконані з багаторазовим запасом міцності.
  • Фасад будівлі утеплений мінеральними плитами високої якості, завдяки чому виникає прекрасна звуко- і теплоізоляція.
  • На даху третьої секції розміщена газова котельня. Вона має три котла і дозволить забезпечити жителів теплом і гарячою водою незалежно від погодних умов та роботи центрального теплопостачання. При цьому індивідуальний автоматичний теплопункт оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє використовувати газ найбільш раціонально.
  • Для ефективної експлуатації паркінгу та підвальних приміщень в комплексі прокладена гідроізоляція. Вона забезпечує захист бетонних конструкцій, оберігаючи їх від впливу грунтових і зовнішніх вод.
  • Зовнішні стіни будинку виконані з модульного цегли «Кератерм». Цей матеріал відрізняється винятковою довговічністю, вогнестійкістю, відмінними показниками тепло- і звукоізоляції. Внутрішні стіни виконані з «Кератерм», газоблоку і знаменитого червоного цегли, що також покращує характеристики будівлі.
  • Віконні і балконні прорізи оснащені сучасними і якісними подвійними склопакетами від кращих вітчизняних виробників. А покрівля будинку виготовлена з прекрасних рулонних матеріалів, відмінно захищають від протікання і пошкоджень.
  • Будівля обладнана власною насосною станцією, яка здатна повністю забезпечити будинок питною водою і гарантувати швидке надходження води в разі виникнення пожежі.
  • Ліфти Otis, встановлені в комплексі SOHO Residence, - сучасні та малошумні. Причому доступ до ліфтів відкритий не тільки з житлових поверхів, але і з підземних, де розташований паркінг.

До безперечних переваг комплексу SOHO Residence можна віднести ще безліч факторів, включаючи зручне місцерозташування та інфраструктуру. Але саме знання технічних переваг будівлі дозволить зробити вибір квартири максимально грамотним і комплексним, а життя в такому будинку стане комфортною і спокійною.

         
Яндекс.Метрика