Акційна ціна на 3 квартири в ЖК "ARIA"!

Варто поспішити, всього 3 квартири в статусному та престижному комплексі в центрі Києва купуйте за новорічною акційною ціною - всього 37000 грн / м2!! Новорічна акція від БК GEOS - це унікальний шанс придбати бізнес-клас в столиці за найкращою ціною!

ЖК "ARIA" - флагманський проєкт компанії GEOS в Києві. 5 секцій від 3 до 25 поверхів, з яких 4 - житлові і одна - офісна, створених в єдиній футуристичній концепції, незабаром стане новою архітектурною домінантою Печерського району.
І, безумовно, ЖК ARIA - дійсно вигідний для інвестування з дуже багатьох причин.

На перших поверхах для комфорту мешканців будуть нежитлові приміщення під магазини, офіси, салони краси, фітнес-центри та інші сфери послуг.
Для авто передбачений підземний паркінг. У комплексі багаторівнева зовнішня та внутрішня система безпеки, в базову комплектацію якої увійде контроль доступу, мережа інтелектуальних домофонів, облік використання енергоресурсів, система пожежної безпеки тощо.

Більш детальну інформацію про сучасні квартири в комплексі можна дізнатися в центральному відділі продажів: м. Київ, вул. Гоголівська, 14.

Акція діє до 31.12.2019