​Якби ви жили в ЖК Orange City під час пандемії ...

... як би це було?

ЖК Orange City - єдиний проєкт БК GEOS в форматі "місто в місті". Масштабна ідея задумана з метою створити індивідуальний мікрокосмос в "зелених" умовах - оазис в кам'яних джунглях Києва.

Широка паркова зона з усіх боків житлового комплексу очищає "місто в місті" від наслідків мегаполісу. І якщо в це важко повірити на словах, то свіжий аромат повітря на території автоматично закріпить еко-статус проєкту.

Ви.

Не дивлячись на свою близькість з центром столиці, ЖК Orange City розташований в густоті зеленої ніші, де всі люди - ваші сусіди. Поруч немає інших висотних будинків. Тільки локальний приватний сектор. Така ізоляція безумовно запобіжить ймовірному поширенню вірусу на території вашого будинку. Але не вірусом єдиним! Самітність вашого персонального міста також превентивна міра для потрапляння в нього незнайомців.

Діти.

Йдучи на карантин зі шкіл і дитячих садочків, ваші чада виконали б шлях до будинку в кілька кроків. Уникаючи вулиць, громадського транспорту та всієї міської інфраструктури, дитина мінімізує ймовірність знайомства з вірусом (та й не тільки).

Для жителів ЖК Orange City на території заплановані: школа і 2 дитячі садки. Ви завжди в курсі з ким проводить вільний час ваші діти - адже їх шкільні друзі - ваші сусіди.

Активність.

Ті з вас, хто вже перемістив своє життя в домашній карантин відчули, як це - жити в пасивному режимі.

У жителів ЖК Orange City буде альтернатива. Велодоріжка, скейт-парк, променад для прогулянок - активний спосіб життя доступний прямо перед будинком (звичайно, дотримуючись дистанції та інши правил безпеки). І це не все дозвілля для домашньої ізоляції!

Антидепресант.

Про те, що рослини впливають на наш позитивний настрій можна не нагадувати. Однак в карантині багатьох з нас може збити з пантелику меланхолія / депресія.

Велика кількість парків в метровому радіусі від ЖК Orange City зіграє свою значущу роль. Особливо навесні!

У період пишного цвітіння вся зелена краса буде видно з ваших вікон. Сама присутність дерев замість будинків і доріг збереже вашу наснагу щодня.

Відкриваючи для самих себе нові можливості наших проєктів ми, як забудовник, проводимо переоцінку цінностей. Ми визначаємо, що дійсно важливо для людини в непередбачуваних умовах. Що може допомогти йому і головне - захистити.

І якщо завданням БК GEOS було б побудувати будинок, який дбав би про своїх мешканців в найважчий час, ЖК Orange City був би його прототипом.