​Наодинці з містом: тераса в квартирі

Наодинці з містом: тераса в квартирі

Що може бути нового в терасі?

Міські жителі нерідко мріють про життя за містом. Але не виходять за рамки фантазій, так як головна їхня мрія - це мегаполіс, розлучитися з яким неможливо.

Знайоме?

Однак любов до життя у великому місті не перешкода для принад передмістя.

Навіть у міській квартирі.

Ми могли б розповісти вам, як класно зустрічати світанки, пити каву або святкувати що-небудь на терасі. Але ми побачили в ній новий, глобальний сенс. І немає краще часу для переоцінки цінностей, ніж ... карантин (раптово?).

Start

Те місце, яке раніше було зоною комфорту, усамітнення, безпеки, спокою та головне - відпочинку, сьогодні для багатьох стало житлом, кабінетом, дитячим садом/школою та обмежувальною рисою в синхронізації з містом. Жарти в сторону, така ізоляція та хаос в чіткої ідентифікації власного будинку впливає на продуктивність, настрій і самопочуття людини. Іншими словами, улюблені 4 стіни можуть стати джерелом безладу в справах і депресії.

І що робити?

Сьогодні багато забудовників роблять акцент на терасах в квартирах замість балконів.

Навіщо?

Тераса в квартирі - вже аж ніяк не розкіш. Це елемент задоволення не тільки в преміальних апартаментах. Історія знає приклади, коли інвестор задавався питанням: "Навіщо мені тераса, це майданчик міг бути моєю вітальнею!". Питання закінчуються тоді, коли інвестор на власні очі бачить терасу та її перспективи. І ось настав той момент, коли інвестор, зробивши вибір на користь квартири з терасою сказав собі спасибі.

У звичайний час "великий балкон" служив би місцем для стильної вечірки або місцем, де приємно відпочити від вечірки. Або фотозона. Або просто куточок релаксу для йоги, сніданків і вечерь "як в кіно". Світ зупинився, зменшився до площі нашого житла. У цей момент тераса стає для своїх власників маленьким островом незалежності. Але головне - зв'язком з містом. Його життям поза карантину, панорамами, звуками та безцінним почуттям свободи.

Видові тераси дозволяють не тільки відчувати атмосферу мегаполісу, це можливість розглядати місто, кожен раз бачачи щось нове. Фокусуватися на чомусь одному або на всій панорамі відразу.

Це можливість зустріти ту весну, яка проходить повз нас в цьому році.

Зустріти та зарядиться її настроєм, яке так необхідно нам після кожної зими.

Всім!