​Паркінги в ЖК "ARIA" - КВІТНЕВА АКЦІЯ!!!

Паркінги в ЖК "ARIA" - КВІТНЕВА АКЦІЯ!!!

Паркомісце на Печерську на вагу золота. В першу чергу - це комфорт. Вам не потрібно шукати місце в дворах за 2 км від будинку - конкуренція в центрі столиці висока!

По друге, це безпека. Як авто, так і нервової системи його власника. Одне паркомісце оберігає від дощу, снігу, криміналу та інших ризиків з вулиці у вашому житті.

По третє, головне - це дохід. Рік-два і паркомісце збільшить свою вартість на 20-30%. Але річ не тільки в перепродажі. Паркінг можна здати в оренду, збільшивши свій дохід від 1200 $ в рік.

fb.png

Місце в паркінгу - це гарантія. І у нього немає альтернатив. Стоянка, наприклад, тимчасове явище, на місці якого завжди є ризик побачити будівництво. А темні вузькі двори - не найкращий варіант для нічного паркування.

І не дивлячись на те, що ми не звикли думати про себе, паркінг - це ще й наша безпека. Територія ЖК Aria закрита для сторонніх, а значить на паркінгу ви не зустріне нікого, крім своїх сусідів.

Чому підземний паркінг?

У ЖК ARIA, який знаходиться на бульварі Дружби Народів, 13, паркінги відповідають високому класу об'єкта нерухомості та рівня автомобілів:

  • Теплий сухий мікроклімат паркінгу: повітряні завіси, які "гальмують" доступ холодного повітря зовні, що особливо актуально в зимовий період;
  • Відмінний огляд паркінгу;
  • Достатня для всіх типів автомобілів висота стель і ширина в'їздів-виїздів, роз'їздів, паркувальних місць в паркінгу.
  • Зручність в'їзду та виїзду з паркінгу, які повинні бути розташовані окремо;
  • Безпека паркінгу;
  • Цілодобова охорона паркінгу;
  • Наявність систем: гідроізоляції, вентиляції, пожежогасіння, освітлення.

Для наших інвесторів компанія GEOS приготувала спеціальну акційну пропозицію: до 15 квітня 2020 ви можете придбати паркомісце всього за 600 тисяч гривень!

Поспішайте - кількість паркомісць обмежена - зараз це 5 паркінгів, але ця цифра може швидко зменшуватися!