Хід будівництва ЖК SOHO Residence на кінець січня

1 секція

Будівельні роботи фактично завершені. В даний час вже виконані розводка опалення по квартирах, штукатурка стін, стяжка підлоги, влаштування внутрішніх комунікацій і розводка пожежної сигналізації.

На 80% закінчене укладання плитки в місцях загального користування, монтаж дверей у місцях загального користування - на 95%.

2 секція

Підходять до завершення внутрішні роботи. На 90% вже оштукатурені стіни, а розводка опалення по квартирах і установка пожежної сигналізації та оповіщення виконані на 80%.

Монтаж системи вентиляції та дверей у місцях загального користування знаходяться в 70%-ій готовності. Фасади зроблені на 90%

3 секція

Вже закінчено монтаж системи вентиляції та пожежної сигналізації, встановлені вхідні двері в квартири. Крім того, виконана розводка опалення по квартирах і монтаж радіаторів, штукатурка стін і стяжка підлоги.

В стадії завершення також знаходяться роботи з укладання плитки в місцях загального користування та монтаж дверей (95%). На 95% виконані фасадні роботи.

4 секція

Завершені роботи з улаштування покрівлі, кладки внутрішніх стін, встановлення стояків опалення та розведення опалення по квартирах. Вже встановлені всі вікна.

Тривають внутрішні роботи, зокрема, на 85% виконана штукатурка стін, стяжка та встановлення ліфтів. На 95% зроблений монтаж пожежної сигналізації та системи вентиляції.