ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ У 2020 РОЦІ: Переваги придбання квартири в зданому будинку з документами

Під час економічної невизначеності багато хто справедливо вважає придбання нерухомості одним з надійних способів зберегти капітал і навіть його примножити. У вас є можливість як інвестувати в житло на етапі котловану, так і придбати квартиру у вже побудованому будинку, введеному в експлуатацію та отримати всі необхідні документи.

Підбір житлового комплексу для інвестування краще здійснювати, володіючи інформацією про всі пропозиції ринку, забудовників, динаміки цін і майбутніх очікувань галузі.

Якщо у забудовника бездоганна репутація, немає жодного замороженого або не зданого об'єкта - то ви можете ризикнути та отримати можливість придбання житла за найвигіднішою ціною.

Будь-які інвестиції пов'язані з ризиком, чим вища дохідність - тим вище ризик.

І незважаючи на очевидну вигоду придбання житла на етапі котловану, одним з безпрограшних рішень стане покупка квартири в уже збудованому будинку, введеному в експлуатацію, який отримав всі необхідні реєстраційні документи та якому присвоєно поштову адресу!

Якщо ви хочете купити квартиру якомога швидше та необмежені в фінансах, то оптимальним варіантом для вас стане придбання готового житла.

Купівля квартири в уже збудованому будинку - безпечна, так як у вас з'являється можливість відразу після завершення угоди відразу заходити на ремонт і в найшвидшому часі заселитися в квартиру. І до того ж, Ви зовсім не переживаєте про те, чи добудують об'єкт, чи будуть підключені комунікації, чи отримає житловий комплекс всі необхідні документи, поштову адресу і т.д. і т.п.

Плюси придбання квартири в новобудові після введення будинку в експлуатацію та отримання документів:

- відсутність ризиків, що зведення об'єкту може затягнутися на невизначений термін 

- не доведеться чекати своєї квартири ще кілька років 

- є можливість на власні очі оцінити всі параметри - якість матеріалів, будівництва, прибудинкову територію і т.д. 

- ви відразу отримуєте право власності та можете починати робити ремонт 

- маєте можливість здачі нерухомості в оренду відразу ж після оформлення угоди.

БК «GEOS» пропонує на ваш вибір кілька житлових комплексів, щоб стати власником квартири вже зараз: ЖК Alter Ego, ЖК Cardinal, ЖК Family & Friends, ЖК Melody Park.

У будь-якому випадку, яке житло ви б не обрали - в будинку, що будується або в будинку з документами - при виборі забудовника в чий проєкт ви маєте намір вкласти кошти, враховуйте не лише поточний стан справ компанії, але і можливий запас міцності.