Підсумки 2020 року

Максим Барбаш, глава ради директорів GEOS, - про те, які зміни відбулися на ринку нерухомості, як будівельна галузь адаптувалася до нових реалій і які заходи виявилися найбільш ефективними.

«До раптового спалаху пандемії та її наслідків не був готовий ніхто. Не можна сказати, що для компанії GEOS світова ізоляція не стала перешкодою. Адже з перешкодами зіткнулися всі. Для нас в цій ситуації було всього 2 завдання: не ставити процес будівництва на паузу та зберегти цілісність нашої команди професіоналів. І якщо офісні співробітники керували процесом з дому, будівельники (завдяки умовам роботи, що допустимі в карантині з дотриманням дистанції) працювали згідно з графіком.

За всю 16-річну історію у БК GEOS не було жодного замороження будівництва об'єкта. Карантин не став винятком. Ми ввели в експлуатацію відразу 3 київських проєкти: ЖК AuRoom, ЖК Melody Park і 1-а черга ЖК Family&Friends.

Також, і це важливо, інші проєкти БК GEOS не тільки в Україні, але і в Іспанії та Угорщині йдуть згідно з планом і немає підстав для переживань вкладників на тлі пандемії.»

- Чи вплинула ситуація, що склалася на обсяг продажів?

«У вересні-жовтні обсяг продажів повернувся на докарантинний рівень і перевищив показники вересня 2019 року. Перш за все, це пов'язано з тим, що з ринку пішло кілька великих гравців, і знизилися темпи виведення нових об'єктів, що в підсумку вплинуло на рівень попиту та пропозиції.

В середньому за II півріччя приріст продажів склав 11%, в порівнянні з попереднім роком, ми перевиконали плани на 15-20%. Ми сподіваємося, що ці тенденції продовжаться і в 2021 році.»

- Скільки м2 житла введено компанією GEOS в 2020 році?

«Ми виконуємо всі плани, які намітили в цьому році. Вже до кінця листопада план по будівництву об'єктів житлового призначення нами виконано. Перед нами стояло завдання ввести в цьому році 50 000 м² житла в Україні, зараз в уже побудовано і введено в експлуатацію 52 125 м2.»

- Чим ви можете пишатися в 2020 році?

«Компанія GEOS в 2020 році досягла всіх запланованих амбітних цілей. Ми як і раніше маємо дуже високий рейтинг як девелоперська компанія, не тільки в Україні, але і в Європі.

Ми увійшли в ТОП-5 девелоперів за версією МІНФІН; компанія GEOS нагороджена премією iBuild в номінації «Забудовник року 2020».

В цьому році ми продовжуємо активно будувати в Угорщині та в Іспанії. Тільки в Угорщині - будується 7 житлових комплексів в історичному центрі Будапешта, недалеко від набережної Дунаю.

І поспішаємо поділитися ексклюзивною інформацією: прямо під Новий рік, так би мовити «під ялинку» ми тішимо наших інвесторів тим, що вводимо в експлуатацію ЖК RADAY Residence, загальною житловою площею 5 202,26 м2 !!!

Також продовжуємо розвивати будівництво в Іспанії. У самому У якнайближчому майбутньому ми введемо в експлуатацію житловий комплекс на узбережжі Коста-Бланки - Arenal. Комплекс Arenal Suites розташований недалеко від головного морського порту Кальпе і апартаменти в ньому користуються високим попитом. Можемо з гордістю сказати, що цей комплекс стане справжньою прикрасою середземноморського міста.

Триває будівництво масштабного комплексу в Запоріжжі - ЖК CENTRAL. Комплекс бізнес-класу розташувався на пагорбі над Дніпром, навпроти заповідного острова Хортиця. Крім 4 житлових будинків, комплекс буде включати в себе бізнес-центр, торгово-розважальний центр, дитячий садок та багато іншого.

І зовсім недавно ЖК Central переміг в конкурсі в номінації «Будівництво. Інтер'єр» від журналу «Афіша»!

Рекордними темпами йде будівництво ЖК ARIA, будівництво якого ми почали в 2019 році. Цей флагманський проєкт компанії GEOS в Києві і вже дуже скоро стане новою архітектурною домінантою Печерського району. І ми дуже раді повідомити, що на початку грудня 2020 року компанія GEOS закінчила будівництво монолітного каркаса цього житлового комплексу на 100%!

Також стартував продаж III черги будівництва ЖК Family&Friends.

І розпочато будівництво другого будинку другої черги ЖК Orange City.»

- Які плани на найближчий час?

«У Києва великий потенціал в галузі житлового будівництва. Місто потребує масштабної реконструкції і розвитку території. У планах GEOS - продовжувати забезпечувати ринок нерухомості пропозицією, відповідною попиту за кількістю, комфорту і вартості житла. При цьому ми враховуємо вимоги потенційного покупця, який став більш розбірливий та вимогливий до свого майбутнього житла. У компанії є все для цього: потужна матеріально-технічна і ресурсна база, більше 500 працівників у штаті.

Також ми плануємо старт нових будівельних об'єктів - не тільки в Україні, але і в Європі!»

Щоб бути в курсі наших новин, не забувайте заходити на сайт і приєднуйтесь до нас в соціальних мережах.

З наступаючим Новим 2021 роком !!!