ЖК Arenal готовий на 99%

Компанія GEOS рада повідомити про швидке введення в експлуатацію житлового комплексу під назвою Arenal Suites на узбережжі іспанського курорту Calpe.

Завершено всі будівельні та оздоблювальні роботи, готовність будинку - 99%. Будинок повністю готовий до заселення.

Поспішайте - в комплексі залишилося всього 4 непродані квартири, деякі з яких сьогодні можна придбати за спеціальною ціною! Абсолютно всі квартири - видові, вид на море і гори відкривається з усіх поверхів комплексу. Від входу в Arenal Suites до моря - всього 125 метрів!

Інтерес до Arenal Suites підкріплює бездоганна репутація компанії GEOS, однією з перших почала будувати в Європі будинку за вимогами міжнародних стандартів, з використанням сучасних енергозберігаючих матеріалів і технологій.

Комплекс Arenal Suites розташований в дивовижному місці, як з точки зору природи і ландшафту, так і з точки зору інфраструктури. Перш за все, це приємне Середземне море - будинок знаходиться безпосередньо біля пляжу Arenal Suites c дрібним білим піском. У місті Calpe знаходиться унікальне озеро з рожевими фламінго, які живуть там круглий рік.

Всі квартири оснащені передовою високоекономічною системою кондиціонування Daikin і тепловими насосами Ariston для обігріву, з роздільним регулюванням для кожної кімнати.

У спальнях на підлозі паркет, в інших приміщеннях - престижна зносостійка керамічна плитка Saloni. У кожній спальні є вбудовані шафи.

Всі квартири обладнані сучасними кухнями з функціональної робочою поверхнею від Silestone і комплектом для мийки Grohe. У ванних кімнатах встановлено дизайнерські меблі з дзеркалами і підсвічуванням, сантехніка і змішувачі Grohe, душова кабіна з піддоном і підігрів підлоги. Вся електрична фурнітура - від фірми Legrand.

Унікальний 14-поверховий житловий комплекс складається з 19 квартир, пентхауса з власним басейном, комерційного приміщення, підземної парковки на 23 машини, 11-и комірних приміщень і зони громадського басейну.

Пропонується три типи апартаментів: двоспальні - з 1 по 5 поверх, трьохспальну - з 6 по 13 поверх, і пентхаус на 14-му поверсі. На території комплексу розміщена упорядкована зона відпочинку для резидентів з басейном загального користування.