Підсумки 2020 для порталу Domik

- Назвіть три речі, події або факти, які асоціюються у вас з 2020 роком?

- Безумовно, це 1) успішний досвід дистанційної роботи нового формату; 2) три зданих в експлуатацію в 2020 році житлові комплекси; 3) нагороди European Awards і IBuild 2020.

До раптового спалаху пандемії та її наслідків не був готовий ніхто. Не можна сказати, що для компанії GEOS світова ізоляція не стала перешкодою. Адже з перешкодами зіткнулися всі. Для нас в цій ситуації було всього 2 завдання: не ставити процес будівництва на паузу і зберегти цілісність нашої команди професіоналів. І якщо офісні співробітники керували процесом з дому, будівельники (завдяки умовам роботи, допустимими в карантині, і дотриманні дистанції) працювали згідно з графіком.

За всю 16-річну історію БК GEOS не було не жодної заморозки, а всі проекти вводилися в експлуатацію без істотних затримок.

Карантин не став винятком. Ми ввели в експлуатацію відразу 4 проекти ЖК: 3 Київських - ЖК AuRoom, ЖК Melody Park, 1-а черга ЖК Family & Friends і 1 Угорський - Raday Residence.

Також, і це важливо, інші проєкти БК GEOS не тільки в Україні, але і в Іспанії та Угорщині йдуть згідно з планом і немає підстав для переживань вкладникам на тлі пандемії.

Компанія GEOS в 2020 році досягла всіх запланованих амбітних цілей. Ми як і раніше маємо дуже високий рейтинг як девелоперська компанія, не тільки в Україні але і в Європі.

Ми увійшли в ТОП-5 девелоперів за версією МІНФІН; компанія GEOS нагороджена премією iBuild в номінації «Забудовник року» 2020.

- Яке найскладніше рішення вам, як керівнику, довелося приймати в минулому році?

- Напевно, найскладнішим рішенням в цьому році було те, що ми вирішили не тільки не робити паузу в будівництві наших об'єктів, а й навпаки, активно розвиватися не тільки в Україні, але і в Європі.

У 2020 році ми продовжили активне будівництво в Угорщині та в Іспанії. Тільки в Угорщині - будується 5 житлових комплексів в історичному центрі Будапешту, недалеко від набережної Дунаю.

І більш того: прямо під Новий 2021 рік, так би мовити «під ялинку» ми порадували наших інвесторів тим, що ввели в експлуатацію Будапештський житловий комплекс RADAY Residence, загальною житловою площею 5 202, 26 м2 !!!

Також продовжуємо розвивати будівництво в Іспанії. У самому найближчому майбутньому ми введемо в експлуатацію житловий комплекс на узбережжі Коста-Бланки - Arenal. На даний момент готовність цього ЖК - 99%. Комплекс Arenal Suites розташований недалеко від головного морського порту Кальпе і апартаменти в ньому користуються високим попитом. Можемо з гордістю сказати, що цей комплекс став окрасою цього прекрасного середземноморського міста.

- Який головний урок підніс вашій компанії 2020 рік?

Завжди бути готовим до всіх глобальних змін, до найнесподіваніших перешкод.

Кризи і трансформації стають невід'ємною частиною нашого життя: в економіці, політиці, бізнесі.

Стабільний бізнес - це вже майже ілюзія, а до змін необхідно бути готовими завжди, а краще - заздалегідь. Якщо раніше життєстійкість була необхідна в рідкісних критичних ситуаціях, то зараз - це обов'язкова до розвитку компетенція власників компаній сучасного світу. Також, як і можливість правильно оцінити наявність у себе та у інших здатності швидко відновлюватися, не втрачати енергію і бути збалансованим, іншими словами - здатності бути готовим прийняти будь-який ризик, опинитися в стресовій ситуації, незалежно від її походження: будь-то пандемія, глобальна економічна криза або несподівана загроза бізнесу.

«Не важливо, якої сили твій удар, головне, якої сили удар ти витримаєш».

- Назвіть три унікальних характеристики, які відрізняють GEOS від інших українських забудовників.

- Коли говорять «GEOS», на розум завжди приходить асоціативне слово «НАДІЙНО»! І це не просто слова або рекламний слоган. Адже за 16 років існування нашої компанії ми не зупинили і не «заморозили» жодного об'єкта, всі зобов'язання, не дивлячись на різні ситуації в країні, перед інвесторами ми виконуємо повною мірою.

Також одна з основних відмінностей БК GEOS від конкурентів - те, що ми будуємо будинки у всіх чотирьох сегментах: в Econom-класі, Comfort-класі, Business - і Premium.

Ну, найголовніше відмітитити за перевагу - це те, що GEOS - єдина українська будівельна компанія, яка веде активне будівництво багатоповерхових житлових комплексів в Європі. Ми не тільки є надійними забудовниками, ми працюємо в європейських країнах вже не перший рік і маємо хорошу репутацію серед інвесторів

- Як ви вибираєте локації для своїх житлових комплексів?

-Ми комплексно підходимо до цього питання, вивчаємо повну документацію по земельній ділянці, досліджуємо соціальну інфраструктуру, проводимо детальний аналіз об'єктів конкурентів, робимо відокремлення від них і створюємо комплекс мрії, в якому чудово будуть жити наші майбутні інвестори. Ми створюємо житлові комплекси, в яких хочемо жити самі, але розуміємо, що наше бачення може трохи відрізнятися від того, що хочуть бачити наші покупці. Тому ми постійно збираємо фідбек і робимо правильні висновки. Щоб пропонувати людям таке житло, яке максимально їм підходить.

- Які прогнози можете дати по вартості квадратного метра в ваших новобудовах на 2021 рік залежно від класу і ступеня готовності об'єкта?

- В 2021 році очікується традиційне подорожчання житла. При стабільній економічній і політичній ситуації в I кварталі ціни будуть відносно незмінні, а до кінця року вони підвищаться. Таке коливання середньої вартості квадратного метра може скласти 10-15%.

Тут ситуація багато в чому залежить від курсу долара. Він безпосередньо впливає на ціни на будівельні матеріали, що, в свою чергу, впливає на вартість самого будівництва будинків.

Безсумнівним і постійним залишається те, що при виборі об'єкта для придбання житла перевага надаватиметься об'єкту того забудовника, який має бездоганну репутацію будівельної компанії, яка завжди добудовує всі свої житлові комплекси і завжди здає їх в експлуатацію. Репутація НАДІЙНОГО забудовника грає ключову роль в ухваленні такого важливого рішення.

- У минулому році ви ввели в експлуатацію ваш перший європейський проєкт - ЖК Ráday Residence, побудований в Будапешті. Розкажіть про особливості проєкту.

- Raday Residence - це сучасна новобудова в самому центрі столиці Угорщини - Будапешті. Будинок розташований на вулиці Raday в одному з центральних районів міста - Ференцварош. Будинок ідеально вписаний в історичну архітектуру центру Будапешта.

Будинки, органічно вписані в навколишній ландшафт - це тренд. І при проектуванні цього житлового комплексу ми не стали від нього відступати.

Проектування будівлі відразу ж завоювала визнання міжнародної комісії і отримала найбільшу міжнародну премію European Property Awards, а також в 2019 році в Угорщині отримала звання «Девелопмент нерухомості року».

Raday Residence - 8-поверховий житловий комплекс, що складається з 3 будівель на 59 квартир. Важливими аспектами при проектуванні комплексу були як активна життєрадісна атмосфера цього кварталу, так і сучасний, характерний для нашого часу елегантний стиль. У нижній частині будинку облаштований пасаж, звідки на наземному рівні відкривають свої двері магазини, на першому поверсі розташовані офіси.

Над ефектною ступінчастою покрівельної конструкції розташовуються квартири-пентхауси класу «люкс» з приголомшливою панорамою на місто. Крім усього іншого трирівневий підземний паркінг - зручність не тільки для жителів комплексу, але і для гостей.

Ще один плюс комплексу RADAY - зручне розташування. Найближче метро всього в 200 метрах від будинку. Зовсім поруч знаходяться набережна Дунаю з безліччю кафе та розважальних закладів. Крім цього в районі багато дитячих садів, шкіл, гімназій, поліклінік та інших важливих для життя об'єктів.