Хід будівництва ЖК Soho Residence на кінець березня

Так, фасадні роботи в 4 секції вже повністю завершені. В 1, 2 і 3 секціях вони також підходять до завершення- влаштування фасадів нежитлового фонду иконано на 75%. Оздоблення вхідних груп в будинку зроблено на 50%.

1 секція

Повністю встановлені ліфти і змонтовані двері в місцях загального користування. На 70% виконані роботи по влаштуванню пуско-налагодження ліфтів. Роботи з укладання плитки на сходових маршах знаходяться в 50%-ій готовності.

2 секція

Завершено монтаж стояків опалення та розводка опалення по квартирах. У місцях загального користування вже встановлені двері і активно тривають роботи з укладання плитки (45%).

Підходять до закінчення роботи з монтажу системи вентиляції (95%) і заливці стяжки (70%). Закінчено пристрій зливостоків.

3 секція

Встановлені ліфти, активно ведуться роботи по їх пуско-налагодженню (80%).

Завершуються роботи з укладання плитки на сходових маршах (95%). У місцях загального користування укладання плитки вже завершено.

4 секція

В даний час вже виконані роботи по влаштуванню зливостоків та встановленню пожежної сигналізації. Також, змонтована система вентиляції, оштукатурені всі стіни і встановлені двері.

Стадія готовності пуско-налагодження ліфтів - 80%.