Старт нового проєкту ЖК SENAT

Шановні друзі, партнери та інвестори компанії GEOS!

Із задоволенням повідомляємо Ваc про старт нового концептуального проєкту – житлового комплексу SENAT у найзеленішому районі Києва – Голосіївському, адже цей район є «легенями столиці» із найбільшим у нашому місті Голосіївським парком площею 140,9 ГА.

Багаторічний успішний досвід будівництва та реалізації масштабних проєктів, досвід будівництва житлових комплексів не тільки в Україні, але і в Європі, дозволив нам поєднати в проєкті ЖК SENAT найбільш потрібні якості та характеристики, які є ключовими на ринку житла бізнес-класу.

Елегантна європейська архітектура, невисотна поверховість будинків, закрита територія, власна повноцінна інфраструктура з безліччю прогулянкових затишних алей, доріжками для електроскутерів та велосипедів, дитячими інтерактивними зонами та спортивними майданчиками – все це поєднується у неповторну атмосферу статусного життя у комплексі SENAT.

Комплекс буде реалізовано за монолітно-каркасною технологією зі стінами з керамоблоків товщиною 250 мм, що має меншу вагу та є більш енергоефективними у порівнянні з червоною цеглою. Керамоблок є екологічнішим у порівнянні з газоблоком. Зовнішні стіни комплексу утеплені мінеральною ватою товщиною 150 мм, фінішним оздоблення зовнішніх стін є облицювальна клінкерна цегла та вентильований фасад з керамограніту європейського виробництва. Данні рішення є сучасними, естетичними, довговічними та енергоефективними.

Житловий комплекс SENAT:

  • Кількість будинків: 3
  • Поверховість: 9-14
  • Кількість квартир: 637
  • Кількість паркінгів: 3 (2 підземних паркінга та 1 наземний паркінг)
  • Площі квартир:
1-кімнатні 34,18 до 50,56 м2
2-кімнатні 65,47 до 90,47 м2
3-кімнатні 82,38 до 126, 74 м2
Дворівневі 80,8 до 141,37 м2


Квартири з терасами

Пентхауси з другим світлом

Стадія: ведеться активне будівництво, виконано 4 поверхи моноліта в секції 1 та секції 2 будинку №1.

Введення в експлуатацію І черги (будинок №1): 1 квартал 2023 року.

Житловий комплекс SENAT для обраних! Резервуй зараз за телефоном (044) 334 42 72

https://jk-senat.com.ua/