ПРОГРАМА "ДОСТУПНА ІПОТЕКА 7%" - ЖК «Family&Friends»

Будiвельна компания GEOS долучилась до програми президента «Доступна iпотека 7%» разом з фiнансовим партнером «Глобус Банк»

Основні умови кредитування:

  • Компенсаційна процентна ставка - 7%
  • Строк кредитування - до 20 років
  • Валюта кредиту - гривня
  • Одноразова комісія за надання кредиту - 0,5% от суми кредиту
  • Власний внесок - від 15%

Вимоги до позичальника:

Категорія клієнтів

Резиденти України, які мають на меті придбання першого об’єкта житлової нерухомості або майнових прав на такий об’єкт нерухомості, а також поліпшення житлових умов, якщо площа об’єкта житлової нерухомості не перевищує нормативної площі*.

Вік позичальника

На дату закінчення строку іпотечного кредиту не має перевищувати 60 років (включно).

Дохід позичальника

Середньомісячний грошовий дохід позичальника та кожного із членів його сім’ї** за останні шість місяців не має перевищувати десятикратного розміру середньої місячної заробітної плати у відповідному регіоні України, де міститься предмет іпотеки, розрахованого за офіційними даними Держстату.

* Нормативна площа предмета іпотеки становить 50 кв. метрів загальної площі предмета іпотеки на одну особу чи сім’ю з двох осіб і 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї.

** Члени сім’ї – дружина (чоловік), зокрема й особи, котрі проживають разом, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права й обов’язки, але не перебувають у зареєстрованому шлюбі (якщо факт проживання однією сім’єю встановлено в судовому порядку), а також їхні малолітні та неповнолітні діти (до 18 років (повноліття), якщо згідно із законом вони не набувають прав повнолітньої особи раніше), які проживають разом із позичальником.