ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ГОЛОВИ РАДИ ДИРЕКТОРІВ «GEOS» МАКСИМА БАРБАША ЩОДО ПОДІЙ НА БУДІВЕЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ КИЄВА

Компанія «GEOS» в абсолютно легальному порядку отримала всю дозвільну документацію на будівництво житлового будинку в Голосіївському районі Києва.

Кілька черг житлового комплексу вже побудовано і введено в експлуатацію. Ми безкоштовно надаємо квартири в новій секції жителям п'ятиповерхівки, яка знаходиться в безпосередній близькості до будівництва.

Жодних претензій столичної влади до компанії «GEOS» щодо даного будівництва не надходило.

Проте, останнім часом на територію, де проводяться будівельні роботи почастішали напади озброєних людей у камуфляжній формі і балаклавах, які руйнують все на своєму шляху, при цьому називаючи себе «активістами». Їх представники регулярно звертаються до нас, пропонуючи «вирішити проблему».

Тільки за останні кілька місяців офіс компанії «GEOS» відвідували представники різних «комітетів порятунку», «антісоюзов», а також деяких політичних партій.

«Посприяйте матеріально і ми не будемо перешкоджати будівництву будинку». Ці слова ми чули раніше, коли до нас приходили тихі, міцні і дуже переконливі хлопці. Ці слова ми чуємо сьогодні, коли в офіс компанії приходять політики, яким не вистачає коштів на вибори.

Кияни, для яких ми будуємо будинок, обурені бездіяльністю правоохоронних органів і побоюються за свої здоров'я і безпеку.

Як керівник і власник будівельної компанії «GEOS», офіційно заявляю: ми діємо у правовому полі і не ведемо переговори з людьми, які шляхом шантажу і насильства намагаються на нас заробити.

Такі дії повинні підпадати під кримінальний кодекс і не можуть бути виправдані ніякими виборчими кампаніями.

Я звертаюся до правоохоронних органів із закликом відновити правопорядок, через відсутність якого існує загроза безпеці городян, страждає репутація Києва, як європейської столиці, погіршується ставлення громадян до влади в цілому.