БК Geos представила свої проекти на виставці «Ярмарок нерухомості»

Будівельна компанія Geos взяла участь у ІІ Міжнародній виставці української та зарубіжної нерухомості. В експозиції, яка тривала з 3 по 5 квітня, взяли участь девелопери і забудовники з України, Іспанії, Греції, Кіпру, Туреччини, Болгарії та інших країн.

За три дні «Ярмарок нерухомості » відвідали понад 1000 осіб. І всі вони отримали унікальну можливість не тільки познайомитися з споруджуючимися в даний час об'єктами, але і отримати професійну консультацію фахівця, проаналізувати ліквідність нерухомості та надійність інвестицій.

Основний інтерес відвідувачів виставки викликали житлові комплекси Gloria Park і Soho Residence, BonApart і Nobel Homes. По цих об'єктах СК Geos в даний час здійснює активне будівництво. Удостоїлися уваги і комплекси, що знаходяться в стадії введення в експлуатацію, - це комплекси Avenue 14-16 і Chelsea.

Як показала виставка, найбільш актуальними питаннями для потенційних покупців нерухомості сьогодні стали чинники, пов'язані з ціноутворенням і падінням гривні, а також вплив політичної ситуації на темпи та хід будівництва. І ми дуже раді, що умови для наших клієнтів та інвесторів залишилися незмінними. Компанія Geos як і раніше надає безпроцентну розстрочку, ціни на нерухомість розраховуються в гривнях, а будівництво об'єктів буде закінчено в задекларовані терміни.