Почалося будівництво житлового комплексу бізнес класу на проспекті Перемоги

Компанія Geos почала будівництво нового житлового комплексу в одному з найбільш зручних районів Києва - на проспекті Перемоги.

«Глорія Парк» - сучасний комфортний комплекс бізнес класу, який складатиметься з трьох чотирнадцятиповерховий житлових будинків з власною інфраструктурою та прибудинковою територією. Першу чергу будівництва планується завершити вже в 3 кварталі 2015 року.

У «Глорія Парк» можна придбати просторі, затишні квартири: одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні. Як і у всіх сучасних будівельних рішеннях компанії Geos, планування квартир відзначаються комфортом і раціональністю. А зручна інфраструктура житлового комплексу включатиме багатомісний паркінг, власну теплову станцію, облаштовану прибудинкову територію з дитячим майданчиком та інші, необхідні для комфортного життя об'єкти.

Ще одне безперечна перевага нового житлового комплексу - зручне місце розташування. Транспортна розв'язка дозволяє за кілька хвилин дістатися у центр міста, як на власному автомобілі, так і за допомогою суспільних комунікацій (метро, понад 15 наземних маршрутів). У безпосередній близькості знаходяться торгово-розважальні центри і продуктові магазини, аптеки, поліклініка, дитячі заклади. Але, головне, неподалік від «Глорія Парк» розташовується одне з найкращих місць відпочинку і заповідний острівець Києва - парк « Нивки».

Купити квартиру в житловому комплексі «Глорія Парк» можна вже зараз!

Відділ продажу: (044) 227-00-20