Якою буде ваша квартира: міні завжди в моді

Мінімалізм - стиль, актуальний як для маленьких квартир так і для великих просторів. На великій квадратурі його переваги навіть більш помітні. Дизайнери студії HQDS підготували ще один шикарний проект трикімнатної квартири в ЖК Soho Residence (Тип 3В, 118 кв м).

Отже, в даному проекті дизайнери об'єднали зони коридору, вітальні та кухні-їдальні. Високі стелі і панорамні вікна посилили відчуття світла, повітря і простору. А з вітальні був передбачений вихід на терасу.

Меблі в квартирі максимально функціональні та зведені до мінімуму, що, у свою чергу, підкреслює легкість простору. Роль систем зберігання виконують місткі шафи, гармонійно вписані в інтер'єр.

Кухня обладнана довгим функціональним столом, що дозволяє влаштовувати сімейні вечері і вечірки з друзями. А дві спальні і дві ванни повністю вирішують питання зон відпочинку.

У декорі квартири використовувалися переважно натуральні матеріали. А колірна гамма заснована на пастельних тонах — переважно сірого, всіх відтінків коричневого, бежевого і білого залишають поле для гри контрастів. Вдалими декораторськими акцентами виступають картини, рифлені дерев'яні панелі та оригінальні світильники. А оригінальний каркас навколо ліжка, крім декоративної функції, зонує спальню.

Даний дизайн-проект розроблений студією дизайну HQDS (тел. 096-990-60-60). Вартість такої квартири складе від 400 000 гривень, куди входить:
  • дизайн проект
  • візуалізація
  • перепланування
  • ремонтно-оздоблювальні роботи
  • матеріали
  • меблі