Новий проект Geos - в Будапешті

Новий комплекс отримав назву ERKEL Residences в честь одноіменної вулиці. Розташований він в одному з центральних районів Будапешта - Ференцварош - в оточенні культурних, історичних, архітектурних і туристичних пам'яток, якими славиться столиця Угорщини. До того ж зовсім поруч знаходяться станція метро, набережна Дунаю, ринок і шопінг центри.

Здача комплексу запланована на 2 квартал 2018 року.

ERKEL Residences - це сучасний і якісний будинок з гарним внутрішнім двором, шикарними терасами, підземним паркінгом і масою зручностей, призначених для вимогливого сучасного жителя. І вся ця краса гармонійно і бездоганно вписана в загальний архітектурний ансамбль міста.

Планування квартир розроблені з урахуванням різних потреб і смаків. Просторі апартаменти з терасами призначені для тих, хто планує постійно проживати в Будапешті або мати власну резиденцію, відвідуючи цей затребуваний у всьому світі курорт, багатий лікувальними купальнями і басейнами. Більш компактні квартири відмінно підійдуть для будь-яких цілей, в тому числі, і для подальшої здачі в оренду.

За усталеним в Європі стандартами, всі квартири здаються з обробкою, вбудованими меблями і побутовою технікою. Фасад будинку буде виконаний з травертину - міцного і легкого матеріалу. А світлу пористу фактуру цього каменю прекрасно доповнять віконні блоки з антрацитовой стали.

З питань покупки квартир в Будапешті ви можете звернутися:

  • в Києві - тел. +38 (044) 583 55 55
  • в Будапешті - тел. +36 (30) 237 43 59