«Розумна Квартира» шукає свого Господаря!

Будівельна компанія Geos спільно з партнером Gravity Electric оголошують про початок акції «Розіграш« Розумної квартири». У розіграші зможуть взяти участь інвестори 3-х кімнатних квартир в 5 секції комплексу Soho Residence, що зробили покупку з 1 червня по 31 серпня включно.

Умови Акції:

 • У розіграші беруть участь всі покупці 3-х кімнатних квартир в 5 секції ЖК Soho Residence, що зробили покупку в період з 1 червня по 31 серпня включно.
 • Для участі в розіграші необхідно заповнити Анкету, яку надає менеджер відділу продажів.
 • Переможець Акції буде визначений 2 вересня 2016 року. Результати розіграшу будуть оголошені на офіційному сайті: www.soho.geos.ua.

РОЗІГРУЄТЬСЯ:

Пакет «Стандартний «Розумного будинку» від компанії Gravity Electric, в складі якого наступні функції:

 • Антизатоплення - 2-3 зони
  У випадку протікання води перекриває подачу водопостачання і відправляє повідомлення про аварію на смартфон.
 • Клімат-контроль - 2-3 зони
  Дає можливість управляти опаленням і кондиціонерами, змінювати режими роботи, регулювати подачу теплоносія в радіатори. І, тим самим, економити на споживанні енергоресурсів, одночасно підтримуючи в будинку затишну і теплу атмосферу.
 • Режим енергозбереження (сценарій «Пішли/Повернулися)
  Віддалене управління (через смартфон): відключення енергоспоживаючих приладів (крім холодильника, системи охорони тощо), автоматична постановка квартири в режим охорони, автоматичне зниження температури опалення, виклик ліфта на сходову площадку.
 • Управління освітленням по датчикам руху - 6 груп світла
  Прив'язується до часу доби, рівня природного освітлення, виключаючи зайву витрату електроенергії. Включає кілька сценаріїв із використанням різних режимів управління яскравістю: «Ранок», «Вечір», «Декоративне підсвітлення», «Романтика», «Сон» і т.д.
 • Управління теплою підлогою - 2-3 зони
 • Система охорони і пожежної безпеки
  Датчики руху, фіксація взлому і відкриття вхідних дверей, повідомлення про проникнення на смартфон, включення сирени в разі проникнення, можливість постановки і зняття з охорони дистанційно, автоматичне оповіщення в разі задимлення або виникнення пожежонебезпечної ситуації, повідомлення на пульт консьєржа про несанкціоноване проникнення або виникнення пожежонебезпечної ситуації.
Крім цього будуть доступні і загальнобудинкові функції. Наприклад, завдяки зовнішньому відеоспостереженню можна в будь-який час контролювати, що відбувається на дитячому майданчику, в паркінгу та інших місцях загального користування. Нагадаємо, що перша черга ЖК Soho Residence вже повністю обладнана системою Gravity Smart Building (Розумний Будинок).