Житлові комплекси Geos відзначені на світовому рівні

Будівельна компанія Geos стала переможцем одного з найбільш престижних міжнародних конкурсів нерухомості - The European Property Awards. В рамках конкурсу серед найбільш інноваційних і амбітних проектів 2016 року було названо два об'єкти компанії: ЖК ERKEL Residences (Угорщина, Будапешт, вул. Еркель, 18) і ЖК AlterEgo (Україна, Київ, пров. Лабораторний, 7).

The European Property Awards - це європейська частина престижної премії The World Property Awards в сфері нерухомості. Ось уже 25 років вона відзначає кращі будівельні проекти по всьому світу. А в суддівську команду входять визнані світові експерти в області житлового, комерційного та промислового будівництва, а також члени Палати лордів Великобританії.

БК Geos в цьому році дебютувала на конкурсі і змагалася за перемогу з маститими європейськими компаніями. В рамках кожної номінації журі в складі 70 чоловік ретельно і всебічно оцінювало об'єкт. Так, розглядалися такі аспекти як законність будівництва, якість, безпека, екологічність, функціональність і стиль, а також багато і багато нюансів.

ЖК AlterEgo визнаний переможцем у номінації «Висотне будівництво»

AlterEgo - це стильний і сучасний комплекс в центрі Києва, на Печерську. Будинок будується в респектабельному і престижному районі міста. Його незвичайний фасад виділяється з переважно малоповерхової навколишньої забудови і в той же час служить гармонійним доповненням, будучи справжнім символом великої європейської столиці.

ЖК ERKEL Residences визнаний переможцем у номінації «Житлова забудова»

ERKEL Residences будується в самому центрі європейської столиці-курорту - Будапешті. Будинок знаходиться в оточенні безлічі культурних і туристичних визначних пам'яток, і всього в 10 хвилинах від знаменитої на весь світ набережної Дунаю. Будівлю гармонійно вписано в історичну забудову, при цьому будівництво ведеться на бездоганному рівні, а в оформленні фасаду використовується сучасний, натуральний і екологічно чистий матеріал - травертин.

Офіційна церемонія нагородження конкурсу The European Property Awards відбудеться в Лондоні 27 жовтня. В рамках даної церемонії будуть також оголошені і переможці загальносвітової премії. Так що, цілком ймовірно, що нагорода The European Property Awards для української будівельної компанії - це тільки початок.