Найкращі в бізнес-класі

В рамках оновлення рейтингу комфортності новобудов було проведено дослідження новобудов в розрізі районів міста. За результатами дослідження, ЖК Geneva і ЖК SOHO Residence, реалізовані будівельною компанією GEOS, стали кращими в класі «бізнес».

В цей раз огляд житлових комплексів у бізнес-класі був досить широким: досліджено 16 об'єктів від 5 забудовників. Кількість параметрів, які постійно використовуються в рейтингу були незмінними, додалася лише позиція: закрита територія.

ЖК Soho Residence розташований біля метро Деміївська, по вул. Деміївська, 13 (Голосіївський район). Внутрішня інфраструктура комплексу включає в себе облаштовану прибудинкову територі6ю, паркінги, теплову станцію, системи охорони, відеоспостереження і безліч інших рішень для забезпечення комфорту і безпеки http://soho.geos.ua/ru

ЖК Geneva розташований біля метро Шулявська, на бульварі Лепсе І. 7Г, (мікрорайон Відрадний Солом'янський район). Цей район високо цінується киянами за комфорт і благоустрій, велика кількість зелених масивів і унікальних місць для відпочинку, насиченість інфраструктури і зручне місце розташування. Упорядкована прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура комплексу розплановані з урахуванням сучасних стандартів житла комфорт класу, яке пропонує безцінне поєднання доступної ціни, високої якості і зручного розташування.

Комплекс є переможцем конкурсу "Український будівельний олімп" у номінації "Практичність і комфорт забудови бізнес-класу" http://geneva.geos.ua

Рейтингове агентство Євро-Рейтинг займається вивченням соціально-економічного розвитку України, складаннямта порівнянням отриманих результатів з кращими світовими практиками, відображає у своїх дослідженнях, в т. ч. – через використання рейтингових оцінок, поточну ситуацію і оціночні судження про перспективи розвитку економіки в цілому, а також окремих секторів, галузей та юридичних осіб.