БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "GEOS": ДІЛОВІ ПІДСУМКИ РОКУ

На думку більшості експертів, криза в економіці - це нові можливості для розвитку. І це довела компанія «GEOS», яка в 2016 році не тільки реалізувала всі поставлені плани, а й розширила географію присутності. Тепер квартири від «GEOS» можна придбати не тільки в Україні, але і в Європі - вже активно освоюється Угорщина, на черзі Польща, Німеччина, Австрія та інші країни.

Нашій компанії вже 12 років, ми гідно пережили кризу 2008-2009 років і нинішню непросту економічну ситуацію в країні зустрічаємо у всеозброєнні.

Криза в першу чергу - це період випробувань, і потрібно використовувати його правильно. Саме зараз є хороший шанс для вигідних інвестицій, для розвитку.

Досягнення будь-якої компанії - це її проекти, а нам є чим пишатися.

Одна з найважливіших подій 2016 року - вихід на ринок Угорщини.

Вже активно будується комфортний, сучасний і стильний будинок в центрі Будапешту - ЖК Erkel Residences.

Також ми отримали дозвіл на будівництво другого об'єкту. Raday Residence - новий об'єкт, який буде зводитися неподалiк вiд Erkel Residences.

Вихід в Європу для нас - це логічний крок розвитку будівельної компанії, новий рівень відповідальності і можливості для професійного зростання.

Ми не ставимо перед собою завдання побудувати якомога більше квадратних метрів, нам важливо забезпечити стабільно високу якість будівництва, робити міста комфортнішими з точки зору проживання.

З кожним новим проектом ми прагнемо запропонувати жителям нові цікаві рішення в області архітектури і технологій будівництва. Сьогодні ми з зацікавленістю розглядаємо всі пропозиції з придбання земельних ділянок в містах Угорщини, Польщі, Австрії, Німеччини та інших країнах.

Об'єкти по м.Києву, будівництво яких здійснюється на сьогоднішній день під керівництвом «GEOS»: GENEVA, GLORIA PARK, RICHMOND, ALTER EGO, SOHO RESIDENCE, ADAMANT, AU ROOM, ORANGE CITY, MELODY PARK.