Комплекси Geneva і Gloria Park перемогли в «Українському будівельному олімпі»

Цього року конкурс «Український будівельний олімп» став для компанії Geos надзвичайно радісною подією. У числі його переможців виявилися два комплексу, які будуємо ми.

ЖК Geneva, що будується в Солом'янському районі, завоював нагороду в номінації «Практичність і комфорт забудови бізнес класу». Відрадно, що експертна комісія відзначила саме ці достоїнства новобудови. Комплекс знаходиться в дуже затишному місці - практично на території парку з озером. Ключові об'єкти транспортної інфраструктури розташовані в деякому віддаленні, не заважаючи комфортному відпочинку, і в той же час в тій доступності, яка забезпечує легкість пересування і комунікації. В цілому, комплекс відрізняється високою якістю будівництва і безпеки, зручною інфраструктурою та доступними цінами, що дійсно зробить проживання тут практичним і комфортним.

Житлово-офісний комплекс GloriaPark, розташований за адресою пр-т Перемоги, 90/1, переміг в номінації «Доступне житло європейського рівня». І дійсно, проектування і будівництво комплексу здійснюється відповідно до найсучасніших стандартів. Тому зовсім не дивно, що за результатами аналізу та моніторингу експертної комісії новобудова отримала гідну оцінку і визнання.

В цілому ж дані нагороди в черговий раз свідчать про надійність і спроможность будівельної компанії Geos. Відзначимо, що всі наші об'єкти здаються в строк, а деякі навіть достроково, наприклад, секція «Г» в ЖК GloriaPark.