Чергова перемога БК GEOS

Цього разу перемогу здобули два проекти: житловий комплекс AuRoom (Київ, Україна) і житловий комплекс RADAY Residence (Будапешт, Угорщина).

Компанія «GEOS» конкурувала з кращими професіоналами в галузi нерухомості європейських країн, і ці об'єкти були визнані кращими в своїх категоріях:

ЖК AuRoom "Висотне будівництво"

ЖК AuRoom - це монолітно-каркасна будова із заскленими балконами, великими вікнами, просторими терасами. Вентильований фасад створює виразний вигляд комплексу, забезпечує утеплення стін, оптимальну температуру і вологість повітря в квартирах.
У будинку передбачено 120 квартир, 60 машиномісць в двох рівнях паркінгу, 4 трирівневих пентхауса з відкритими терасами і вражаючими видами на історичний центр міста.
У проекті житлового комплексу передбачені дитячий ігровий майданчик і місця відпочинку для дорослих.

ЖК RADAY "Житлова забудова"

ЖК RADAY - це сучасна новобудова в самому центрі столиці Угорщини - Будапешті. Будинок розташований на вулиці Raday в одному з центральних районів міста - Ференцварош.
Будівництво комплексу RADAY ведеться згідно з чинними європейськими стандартами на основі сучасних вимог до якості, безпеки, екологічності житла. Восьмиповерховий будинок з трьох секцій архітектори вміло вписали в навколишню архітектуру, при цьому сучасний фасад не тільки не порушує загальну гармонію, а й надає будинку власний неповторний стиль.У комплексі є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також шикарні п'ятикімнатні апартаменти з великими терасами. На першому поверсі будуть розташовуватися кафе і фітнес-зал, а також кілька нежитлових приміщень. Підземний паркінг налічує 74 машиномісця.

Нагорода The European Property Awards оцінюються незалежною групою з 70 експертів галузі. Оцінка фокусується на дизайні, обслуговуванні, інноваціях, оригінальності і прихильності традиціям.

Суддівську колегію очолюють лорд Кейтнесс, лорд Бест, граф Ліверпуль і лорд Турсо, члени Палати лордів в парламенті Великобританії.

Нагорода The European Property Awards є найбільшою, найпрестижнішою і широко визнаною в цій галузi.