У п'ятницю, 17 листопада в Києві відбувся Національний форум з управління будівельними проектами - Real Estate Development Project Management Day

Національний форум з управління будівельними проектами - це перша в Україні подія про людей будівельної галузі: тільки реальні кейси, тільки реальний досвід. За два дні форуму учасники форуму дізналися, як втілити будівельні проекти вчасно і в рамках бюджету - на форумі виступили 35 спікерів - керівники та топ-менеджери проектів будівельних компаній, представники влади та органів місцевого самоврядування.

В рамках потоку Project Management керівники будівельних проектів ділилися реальним досвідом: один з доповідачів - представник БК «GEOS» Ярослав Рекунік (Geos Project Development Kit, Угорщина) - розповів чому варто інвестувати в будівельні проекти Угорщини. Учасники форуму почули багато про будівництво в Будапешті Українською компанією «GEOS»!

Найщиріші слова ПОДЯКИ організаторам RED PM Day, і особливо Ігор Райков - за організацію форуму і проведення заходу на такому високому професійному рівні!

На даний момент - це найкращий захід будівельної тематики, за такими параметрами, як якість аудиторії, формат проведення, якість і кількість отриманої інформації для професійного зростання.