​БК “GEOS” на LAKÁS 2018, Будапешт

Популярною в Угорщині є виставка LAKÁS, яка організовується двічі на рік навесні та восени. В цьому заході беруть участь найвідоміші забудовники та девелопери в сфері нерухомості. Виставка цього року була проведена 4-6 травня і БК “GEOS” взяла у ній участь.

Захід відвідують 8-10 тисяч осіб. На цьому заході було представлено 4 цікавих проекти від БК “GEOS”, які користувалися великим попитом. Тому що всі вони знаходяться в історичних та центральних районах Будапешта. Вже у перший день ми продали 1 квартиру, це відображає конкурентні переваги наших проектів на ринку нерухомості Будапешту.

Організатори про виставку:

"Великий бум на ринку житла триває протягом останніх 3 років, але зараз настає справжня конкуренція. Забудовники, які пропонують нові проекти будівництва на різних рівнях готовності - це рай для потенційних покупців і «вбивця» для компаній, що продають свою нерухомість. Ключем до успіху є ціна і місце розташування, якість і надійність. На домашній конференції 2018 роки ми розглядаємо можливості й проблеми, що стоять перед внутрішнім ринком житла з докладним описом можливостей і тенденцій в області ПДВ, цін, субсидій, кредитів, технічних розробок і серйозних проблем ринку праці, що стоять перед цим сектором".