Конфедерація будівельників України визначила компанію GEOS найнадійнішим забудовником 2018 року.

16 листопада в КВЦ Парковий відбулася церемонія нагородження VI Всеукраїнської будівельної премії IBuild. В цьому році будівельна компанія GEOS отримала нагороду IBuild в номінації Надійність. Щорічна премія IBuild не має аналогів і проводиться з метою привернення уваги до досягнень компаній та учасників будівельного ринку, їх вкладу в розвиток галузі України.

«Було б нескромно сказати, що ми не здивовані, але і об'єктивно ми розуміємо, що працюємо за справжніми існуючими європейськими стандартами. Наша компанія активно розвиває бізнес в декількох країнах Європи. Перш за все це вже 5 комплексів в центральній частині Будапешта. Варто також сказати, що буквально недавно ми почали будівництво та продажу комплексу Arenal на узбережжі Іспанії.

Для всього комплексу дозвільної документації на території ЄС ми повинні постійно відповідати чинним нормам у багатьох напрямках. Це і технології, які ми застосовуємо, надійність і екологічність матеріалів, відповідальна політика по відношенню до співробітників та залучених підрядників і тд. Весь цей досвід, знання, технічні та технологічні рішення ми використовуємо при будівництві наших комплексів в Києві. Тому я вважаю, що нагорода дійсно заслужена» - прокоментував перемогу Максим Барбаш, Голова ради директорів БК GEOS.

Нагадаємо, що компанія GEOS отримує нагороду як найнадійніший забудовник вже не перший раз. У минулому році вона також удостоїлася цієї премії  (https://geos.ua/uk/news/715).

Також об'єкти компанії в цьому році знову удостоєні європейської премії в області нерухомості European Property Awards  http://abcnews.com.ua/ru/news/zhk-cardinal-ot-kompanii-geos-nazvan-luchshim-sredi-vysotnoi-zhiloi-nedvizhimosti-evropy)