Компанія ГЕОС підвела підсумки 2018 року: розширили свою присутність в ЄС і стартували роботи в регіонах України.

Саме час підвести підсумки року, що минає, проаналізувати свої позиції та з новими силами рухатися до реалізації нових планів в 2019 році. 2018 рік був хорошим для ринку нерухомості України. Прийнято нові містобудівні норми, які залишать на ринку тільки сильні та стабільні компанії, що в свою чергу підвищить довіру як до ринку в цілому, так і до окремих підприємств. Дуже радує підвищення попиту на комерційну нерухомість, що прямо вказує на розвиток підприємництва та економіки.

Компанія GEOS в 2018 році також досягла всіх запланованих амбітних цілей і цими досягненнями ми дуже пишаємося. Перш за все, це посилення нашої присутності на європейському ринку. На території ЄС за 2018 рік ми почали будівництво ще трьох комплексів. Це два нових комплекси в центрі Будапешта недалеко від набережної Дунаю. Варто відзначити, що разом у нас тепер 5 комплексів, які ми будуємо в центральній частині Будапешта. А також ми відкриваємо для себе ще один ринок в Європі - Іспанію. Буквально нещодавно ми оголосили про початок будівництва житлового комплексу на узбережжі Коста Бланка. Комплекс знаходиться на першій лінії в рекреаційній зоні та матиме високий попит.

Крім збільшення своєї присутності в ЄС, ми також розширюємо свою географію в Україні. Ми починаємо будувати в регіонах. Першим нашим проектом стане ЖК CENTRAL в Запоріжжі. Комплекс бізнес класу розташується на пагорбі над Дніпром, навпроти заповідного острова Хортиця.

Ми пишаємося не тільки нашими кількісними досягненнями, а ще й якістю всього, що ми робимо. Другий рік поспіль Всеукраїнська Конфедерація будівельників вибирає компанію GEOS, як найнадійнішого забудовника в Україні. Це велика честь для нас і високе визнання. Ще однією важливою нагородою в 2018 році стала авторитетна міжнародна премія European Property Awards 2018 - комплекс CARDINAL був відзначений як кращий житловий висотний будинок Європи.

Ми дуже пишаємося нагородами, які отримуємо на українських і міжнародних конкурсах, це ще раз доводить нам, що ми рухаємося в правильному напрямку, ми відповідаємо сучасним трендам в архітектурі та технологіях будівництва в порівнянні як з локальними, так і міжнародними конкурентами. Але найголовніша нагорода для нас - це визнання та довіра наших клієнтів. Ми працюємо для вас, а це завжди величезна відповідальність, якій ми раді.