Веснянi акцiйнi пропозицiї вiд GEOS

Весь минулий рік ви чекали поки впадуть ціни, але тепер розумієте, що лише пропустили можливість інвестувати на ранніх стадіях будівництва на більш вигідних умовах. В цьому році знову запевнили себе, що краще чекати? 

Ось вам перелік вигідних можливостей, якими ви зволікаєте:

ЖК Adamant, який ще з початку 2019 року введений в експлуатацію, пропонує придбати будь-яку квартиру зі знижкою 3,5%. А на останні однокімнатні квартири з наближенням весняного свята 8 Березня діє спеціальна знижка 8%.

ЖК Melody Park запрошує вас оцінити нові умови придбання квартири у безвiдсоткову розстрочку, а до свята обіцяє знижки 8% на всi комори!

ЖК Alter Ego, який вже зданий в експлуатацію, а Вашi майбутнi сусiди вже роблять ремонт у своiх квартирах, пропонує вам зараз знижку 8% на однокімнатні квартири. А якщо для вас однокімнатна замала, то при придбанні трикімнатної квартири, ми подаруємо комору.

ЖК Cardinal відповідально заявляє, що у них найнижча ціна на трикімнатні квартири на Печерську. Увага! Купити трикімнатну квартиру на Печерську можна всього за 35 500 грн за квадратний метр.

ЖК Orange City оголошує знижку 3% на однокімнатні та двокімнатні квартири.

Ми не можемо вирішувати за вас, але ми ретельно все підрахували та перевірили пропозиції інших забудовників. Запевняємо вас – це дійсно вигідні пропозиції на квартири. До зустрічі в одному з наших відділів продажів!