Ми відкриваємо простір інновацій GEOS в Запоріжжі і пропонуємо особливі умови першим гостям.

Ми раді запросити вас в наше новий простір GEOS! Ми хочемо познайомитися ближче і розповісти вам про житловий комплекс Central. Ви вже знаєте, що це комплекс, в якому все краще поруч, але побувавши у нас, безпосередньо там, де розташується комплекс, ви зможете в усьому переконатися особисто. При зустрічі ми розповімо всі деталі, розкриємо всі секрети. Вам точно захочеться вибрати одну з квартир з видом на Дніпро і острів Хортиця!

Оскільки жк Central - це наш перший об'єкт в Запоріжжі, то наш простір інновацій GEOS є не тільки відділом продажів для комплексу, а й місцем, де ви зможете ближче познайомитися з компанією GEOS. Це місце, де ми представимо вам наші комплекси в Києві, а також в країнах ЄС. Тут ми зможемо вам детально розповісти про нашій якості будівництва, про інноваційні рішення, які застосовуємо, і технологіях, які лягають в основу наших комплексів. Скромничати не будемо і розповімо про наші нагороди, які регулярно отримують наші житлові комплекси на міжнародних будівельних преміях.

І найголовніше - перший тиждень після відкриття діють особливі умови на придбання квартир в жк Central. Давайте не будемо відкладати наше знайомство! Чекаємо Вас за адресою вул. Перемоги, з 9:00 до 18:00 щодня