СК "GEOS" на LAKÁS 2019, Будапешт

Угорська щорічна спеціалізована виставка LAKÁS - виставка досягнень промисловості, будівельних матеріалів, обладнання та технологій в Центральній і Східній Європі.

У цьому заході беруть участь відомі забудовники і девелопери в сфері нерухомості. У виставці цього року в черговий раз взяла участь будівельна компанія GEOS. Всього відвідали виставку 8-10 тисяч чоловік, на стенд GEOS прийшли більше 800 відвідувачів.

Цього року СК "GEOS" представила вже 5 проектів, що активно будуються в центрі Будапешту, чим викликала велику зацікавленість у відвідувачів виставки.

Зараз ми ведемо активне будівництво проектів як в Угорщині, так і в інших країнах. Зокрема, в Україні компанією GEOS вже побудовано 17 об'єктів, 12 об'єктів знаходяться в активній фазі будівництва і ще 4 - в проекті.

Наш багаторічний досвід в сфері будівництва та співпраці з підрядниками, віддані своїй справі кваліфіковані фахівці і головна компанія з солідним статутним капіталом забезпечують надійну основу для наших проектів. Це також гарантія того, що ваша квартира буде готова в строк, а її обробка і облаштування буде відповідати професійним вимогам якості.

Місія нашої компанії - «будинки з душею і серцем».