Nobel Homes

Розташування комплексу:
Київ, ст м Університет вул. Гоголівська, 14
nobel.geos.ua
здача в експлуатацію
31.03.15


Комплекс заселений!
 

 

Клубний будинок NOBEL Homes знаходиться на перетині вулиць Гоголівської та Воровського, в тихому, затишному місці, де немає жвавого потоку машин. За 10 хвилин прогулянки ви потрапите на Хрещатик, а 6-7 хвилин ходьби достатньо для того, щоб опинитися на одній з трьох станцій метро, розташованих неподалік: «Золотих Воротах», «Театральній» або «Університеті». Якщо ви на машині - кількох хвилин вистачить, щоб спуститися на проспект Перемоги - одну з головних артерій міста.

За підсумками комплексного дослідження ринку нерухомості 2014 р. від порталу Address.ua комплекс Nobel Homes зайняв лідируючі місця серед об'єктів преміум класу в номінаціях: "Зручність життя", "Майбутнє сьогодні", "Турбота про планету" і "Фінансова лояльність".

Розташування NOBEL Homes унікальне тим, що, перебуваючи в самому центрі міста, він з усіх боків оточений зеленими зонами, де так приємно гуляти з дітьми і влаштовувати пікніки. Зовсім поруч - сквер ім. Чкалова та парк імені О. Гончара, а менш ніж в 15 хвилинах ходьби розташований Ботанічний сад ім. О. Фоміна - один з найстаріших ботанічних садів Києва та України з унікальним ландшафтом і дендрарієм. Крім того, в пішохідній доступності від будинку розташовано безліч відомих пам'яток: Золоті Ворота, Михайлівський і Софіївський собори, Пейзажна алея, площі й історичні пам'ятки.

Nobel Homes - це односекційний 14-поверховий будинок. На першому поверсі розмістилася парковка, на другому - нежитлові приміщення. Далі кожен поверх ми спланували так, що на ньому розмістилося 5 квартир. З 3 по 12 поверхи: одна однокімнатна, дві двокімнатні і дві трикімнатні квартири. На 13-14 поверхах розташувалися просторі апартаменти вищого класу: тут знаходяться чотири пентхаузи з широкими терасами, під час відпочинку на яких вам відкриється панорамний вид на історичну частину Києва. Всього в будинку 55 квартир, серед яких точно є варіант, який доведеться вам до душі!

Ми назвали наш будинок NOBEL Homes тому що знаємо - це найкраща інвестиція дійсно розумних людей, які розуміють, що таке по-справжньому хороше житло. NOBEL Homes - це перша премія в галузі нерухомості, яку ми з радістю вручаємо нашим покупцям!

Сучасні інженерні системи і кращі будівельні матеріали, комфортні планування та просторі метражі квартир, підземний паркінг і крита стоянка для автомобілів, майже 1000 кв м нежитлових приміщень, в яких з часом розташуються об'єкти внутрішньої інфраструктури а, можливо, і ваш офіс - все це клубний будинок NOBEL Homes.

Клубний будинок NOBEL Homes - у центрі хорошого життя!