здача в експлуатацію
31.07.16

Комплекс заселений!

 

Комплекс Geneva побудовано в мікрорайоні Відрадний Солом'янського району. У районі, який високо цінується киянами за комфорт та благоустрій, велику кількість зелених масивів і унікальних місць для відпочинку, насиченість інфраструктури та зручне розташування.

Будинок зданий в експлуатацію!

Комплекс побудовано за найсучаснішими технологіями із використанням виключно якісних і екологічно чистих матеріалів. Сучасний фасад будівлі, оточений з усіх боків яскравою розкидистою зеленню, стане справжньою прикрасою району. Упорядкована прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура комплексу розплановані з урахуванням сучасних стандартів житла комфорт класу, яке пропонує безцінне поєднання доступної ціни, високої якості і зручного розташування.

Раціональні, зручні і просторі планування дозволять власникам створити гостинну і затишну атмосферу. Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для великих, що цінують особистий простір, родин пропонуються просторі трьох і чотирикімнатні квартири. У всіх квартирах передбачені великі вікна, що роблять приміщення світлими і повітряними. З балконів і лоджій відкриваються приголомшливі види на Київ з його химерно пронизливими висотками і соборами, острівцями пекучої зелені і блискотінням нічних мостів і торгових центрів. А господині, безумовно, оцінять великі сучасні кухні та практичні службові приміщення.

Комплекс Geneva - це будинок, який ідеально підходить для сімейного побуту, максимально затишного, безпечного, зручного і приємного. Ми прагнемо створити тут неповторну атмосферу умиротворення і добробуту, таку саму, якою обдаровує нас гостинне швейцарське місто.

До комплексу входять дві секції висотою 18 і 25 поверхів. У продажу в даний час знаходяться одно, двох, трьох і чотирикімнатні квартири, а також нежитлові приміщення і паркінги.

Внутрішня інфраструктура включає обширну впорядковану прибудинкову територію, підземний і наземний паркінги, тепловий пункт. Зовнішня інфраструктура відрізняється надзвичайною зручністю. Так, в пішохідній доступності знаходяться дві станції метро (Шулявська і Берестейська), зупинки громадського транспорту та ключові автомагістралі. Два великих парка з унікальними природними ресурсами створюють прекрасну можливість для відпочинку. Варто також особливо відзначити велику концентрацію дитячих закладів, продуктових магазинів і різноманітних підприємств зі сфери обслуговування, які дозволять зробити ваше життя в ЖК Geneva максимально зручним і легким.

Доступні інструменти:

  • передплата
  • безвідсоткова розстрочка