здача в експлуатацію
15.09.17

 Комплекс заселений!
 

 

Gloria Park - це сучасна новобудова бізнес класу в центрі Києва. Будівництво цього комплексу надає унікальну можливість купити сучасне, якісне і просторе житло поруч із метро за доступною ціною.

Перша та друга черга здані в експлуатацію!
Здача третьої черги запланована на 3 квартал 2016 года.

Комплекс знаходиться поруч із станцією метро «Нивки», в безпосередній близькості від центру Києва. Настільки вигідне розташування - у Шевченківському районі, одному з найбільш зручних і престижних районів столиці, не тільки різко збільшує інвестиційну привабливість квартир в Gloria Park, а й надає ряд незаперечних переваг для комфортного життя. Зокрема, транспортна розв'язка дозволяє протягом декількох хвилин дістатися не тільки в будь-який куточок міста, а й за його межі.

Квартири в житловому комплексі Gloriа Park відрізняються раціональними плануваннями і ергономічними просторовими рішеннями - вони просторі, світлі і теплі, з прекрасними видовими характеристиками. В даний час в новобудові можна купити одно, двох, трьох і чотирикімнатні квартири. А також офісно-торгові приміщення і паркомісця.

Комплекс Gloria Park став переможцем "Українського будівельного Олімпу" в номінації "Доступне житло європейського рівня" і Всеукраїнського конкурсу "Житло-2014" в номінації «Кращий житловий комплекс Києва бізнес класу».

Внутрішня інфраструктура комплексу включає в себе прибудинкову територію, систему охорони, теплову станцію, підземні та наземні паркінги, дитячі ігрові та спортивні майданчики.

Говорячи про найбільш значущі об'єкти зовнішньої інфраструктури, слід особливо підкреслити близькість до національного заповідного парку «Нивки». Тут можна чудово провести час, насолоджуючись поєднанням з природою і одночасно користуючись парковою індустрією розваг, куди входять човнові станції, концерт-хол, боулінг-клуб і багато іншого.

Для повсякденного життя поблизу від комплексу Gloria Park розташовано безліч супермаркетів, продуктових магазинів і навіть величезний ринок. Не відчувається недоліку і в школах, дитячих садах, поліклініках, аптеках та інших необхідних для нормального життя установах.

Доступні інструменти:

  • передплата
  • безвідсоткова розстрочка