SOHO Residence І

Розташування комплексу:
Київ, ст м Деміївська вул. Деміївська, 13
soho.geos.ua
здача в експлуатацію
31.12.15

Комплекс заселений!
 

 

Soho Residence - новобудова в Голосіївському районі, який відомий своєю насиченою і зручною інфраструктурою. Це створює по-справжньому унікальні умови для життя, роботи і відпочинку. Близькість до метро і центральних автомагістралей дозволяють швидко і легко пересуватися по Києву, постійно перебувати в центрі подій і занурюватися в діловій вирій столиці. Водночас комплекс знаходиться не понад дорогою, а в тихому затишному дворику, що захищає мешканців від зайвого шуму і загазованості.

27 січня 2015 року отриман сертифікат про введення будинку в експлуатацію.

Квартири в комплексі Soho відрізняються практичними і сучасними плануваннями. Високі стелі, унікальні архітектурні рішення і достаток вільного простору дозволять вам втілити в життя самі вишукані і сміливі інтер'єрні проекти. У кожному приміщенні передбачається наявність балкона або лоджії, а також додаткових приміщень, які можна використовувати як гардероб, комору та інше.

Сучасні будівельні матеріали якісні, безпечні та екологічно чисті. А з вікон квартир відкриваються приголомшливі види на наймальовничіші куточки Києва, де зелені масиви перегукуються з зухвалими обрисами сучасного мегаполісу, а в позолоту куполів вплітаються відблиски гірлянд міських вогнів.

В даний час в комплексі Soho Residence можна купити одно, двох, трьох і чотирикімнатні квартири. У продажу також знаходяться нежитлові приміщення і паркінги.

Внутрішня інфраструктура комплексу включає в себе облаштовану прибудинкову територію, паркінги, теплову станцію, системи охорони та відеоспостереження і безліч інших рішень для забезпечення комфорту і безпеки.

Житловий комплекс Soho Residence розташований в одному з найбільш мальовничих районів Києва. Зелені масиви тут сусідять із сучасними об'єктами інфраструктури, а музеї та історичні пам'ятки - с ультрапопулярними розважальними центрами.

Зовнішня інфраструктура теж різноманітна і багатогранна. Голосіївський район сам по собі досить мальовничий з великою кількістю зелених і паркових територій, озерами і ставками . Тут розташовано безліч соціальних та культурних об'єктів з унікальною історією. Водночас сучасна Деміївка - це район, який активно розвивається і забудовується, облаштований і комфортний.

Доступні інструменти:

  • передплата
  • безвідсоткова розстрочка