здача в експлуатацію
26.11.13

Комплекс заселений!

 
В продажі:

Власники квартир у комплексі Avenue можуть милуватися прекрасними видами на дніпровські схили, історичний центр міста, Києво-Печерську лавру. Зовсім поруч із будинком розташований Ботанічний сад, Видубицький монастир, парк Слави.

Створюючи комплекс Avenue ми, перш за все, думали про комфорт його мешканців. Тому будинок спроектований так, щоб офісний блок захищав житлову частину від галасливої магістралі, і можна було б спокійно відпочити в затишному дворику, далеко від міської суєти і пилу. Крім того, ми створили безліч різних планувань квартир, щоб кожен покупець міг вибрати свій унікальний простір для життя.

Введений в експлуатацію в 4 кварталі 2013 року.

Ще одна перевага комплексу Avenue - дитячий садок, що працює на території комплексу! Де крім іншого малюків навчають іноземних мов, музики і спорту.

Крім того, новобудова знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від метро «Дружби народів» та в десяти хвилинах від метро «Либідська». Наземна транспортна розв'язка також дозволяє легко і швидко доїхати практично в будь-яку точку міста. Поблизу від комплексу розташовано безліч магазинів, торгових центрів, банків, ресторанів, кінотеатрів і розважальних закладів.

Загальна площа комплексу Avenue становить 19 520 кв метрів, а територія - 1,45 га. У новобудові розташовуються 258 квартир і передбачено підземний паркінг на 117 машиномісць.

Кияни живуть на Печерську! І для багатьох квартира в комплексі Avenue - стала квартирою мрії.