здача в експлуатацію
29.07.14

Комплекс заселений!
Детальну інформацію ви можете отримати
у відділі продажів за тел. (044) 583 55 55

 

У комплексі Chelsea Tower є все, що потрібно для життя процвітаючій, сучасній людині: зручне розташування в одному з найпрестижніших районів Києва, в центрі ділового життя столиці, просторі комфортні квартири, дворівневий паркінг, який повністю знімає проблему паркування у центрі міста.

Введення в експлуатацію відбулося в 2 кварталі 2014 року.

Житлова площа комплексу Chelsea Tower перевищує 9000 квадратних метрів. Підземний паркінг розташований на території в 1000 кв м, а нежитлові приміщення займають 500 кв метрів.

В екстер'єрі будинку втілилися всі кращі традиції вікторіанської архітектури, властиві нерухомості лондонського Челсі, в поєднанні з будівельними тенденціями сучасного Лондона. Фасад 23-поверхової будівлі виконаний в стриманій пісочно-коричневій кольоровій гамі, бездоганний стиль якої підкреслює ступінчаста верхня частина будинку, декорована ліпниною.

Комплекс розташований поруч зі станціями метро «Олімпійська» і «Печерська». Автомобілістам сподобаються зручні виїзди на вулицю Велика Васильківська та бульвар Лесі Українки.

Поблизу від новобудови знаходяться Ботанічний сад і парк Тараса Шевченка, стадіон «Олімпійський» та Київський академічний театр Оперети, планетарій і розважальний центр. У пішохідній доступності розташовані дитячі садки та школи, супермаркети та поліклініки.

СК Geos в проекті Chelsea Tower взяла участь у якості генерального підрядника.