здача в експлуатацію
01.10.15

Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру покупки
ви можете отримати у відділі продажів за адресою: Київ, вул. Гоголівська, 14

 

Генеральний інвестор, будівельного проекту ЖК LEMONADE, компанія GEOS (ПАТ «ЗНВКІФ «ГЕОС ІНВЕСТ»), надає нижче інформацію про розподіл квартир за адресою: Київ, вул. О. Трутенко, 3 (вул. Ломоносова, 36 А) між учасниками:

  • Сторона 1 - ТОВ «Будтехнології»
  • Сторона 2 - ПАТ «ХК« КИЇВМІСЬКБУД »
  • Сторона 3 - ТОВ «УРПРОММЕТТОРГ» (а в подальшому ПАТ «ЗНВКІФ «ГЕОС ІНВЕСТ»)

Житловий комплекс LEMONADE - це нова, сучасна, яскрава і комфортна новобудова в Голосіївському районі в Києві.

1 черга здана в жовтні 2015 року!

Комплекс складається з чотирьох 25-поверхових панельних будинків - всього 7 секцій. Бездоганно якісне будівництво ведеться з використанням затребуваних технологій і урахуванням усіх сучасних вимог до безпеки, екології, енергозбереження та комфорту житлової нерухомості.

Розташований комплекс Lemonade в надзвичайно зручному місці - між вулицями О. Трутенка і М. Ломоносова, звідки всього 5 хвилин до найближчої станції метро (Васильківська).

Зараз, доречі, купити квартиру в Голосіївському районі Києва не тільки зручно, але й вигідно і престижно. Це один із найперспективніших районів столиці, який дуже активно забудовується і розвивається. А це означає, що поряд з вашим будинком знаходитимуться усі необхідні об'єкти інфраструктури, включаючи найсучасніші і популярні торгові та розважальні заклади.

В центр Києва від комплексу Lemonade можна дістатися всього за 15 хвилин, причому і для автовласників і для прихильників громадських видів транспорту маршрут буде однаково зручним і швидким. Всього в 10 хвилинах від будинку знаходиться Голосіївський парк - шикарний і мальовничий. З інших максимально доступних і цікавих об'єктів інфраструктури варто відзначити парк «Феофанію», ТРЦ «Маггеллан», гіпермакети «Ашан» і «Епіцентр», Виставковий центр, Дельфінарій і Іподром, ТРЦ ArtMall.

В комплексі Lemonade можна купити 1-, 2- і 3- кімнатні квартири, а також нежитлові приміщення, які розташуються на першому поверсі. Інфраструктура самого комплексу включає трансформаторну підстанцію, впорядковану прибудинкову територію з освітленням, в тому числі, дитячі ігрові майданчики і зони відпочинку.

Ще одна важлива перевага ЖК Lemonade - доступні ціни та гнучкі умови купівлі. Так, ви можете скористатися безвідсотковою розстрочкою від забудовника або оформити кредит терміном до 5 років. При купівлі квартир на умовах передплати діє система знижок. Детальні умови покупки, а також ціни, планування та іншу інформацію ви можете подивитися на сайті об'єкта або уточнити у відділі продажів.

Живи сміливо - обирай LEMONADE

Доступні інструменти:

  • передплата
  • безвідсоткова розстрочка