SOHO Residence ІI

Розташування комплексу:
Київ, ст м Деміївська вул. Деміївська, 13
http://soho.geos.ua/ru
здача в експлуатацію
07.07.17

Комплекс заселений!

 

2 черга ЖК Soho Residence - це одна вісімнадцятиповерхова секція, яка є гармонійним продовженням загального ансамблю комплексу з усією його інфраструктурою.

Технічні характеристики будівництва відповідають всім стандартним, за якими вже побудовані 4 секції 1 черги. З основних параметрів варто виділити якісні будматеріали (сучасні та екологічно-чисті), високі стелі (висота поверхів у комплексі - 3,0-3,30 м), наявність власної газової котельні та теплової станції, лічильники на споживання електрики, води та опалення.

ІІ черга здана в експлуатацію!

В даний час в ЖК Soho Residence можна купити одно-, двох, трьох-і чотирикімнатні квартири. Різноманітність планувань і метражів дозволяє вибрати відповідну квартиру на будь-який смак і бюджет. У той же час для всіх квартир характерні раціональність просторових рішень, наявність балконів або лоджій, а також зручні службові приміщення, здатні порадувати дбайливих господинь.

Ще одне безперечнаперевага комплексу - зручна інфраструктура. Новобудова знаходиться в Голосіївському районі, всього в 2 хвилинах від станції метро Деміївська. Поруч розташовані центральні автомагістралі в різні кінці Києва. У той же час комплекс знаходиться не над дорогою, а в тихому затишному дворику, що захищає жителів від зайвого шуму і загазованості.

Сам район дуже мальовничий - в безпосередній близькості тут зелені та паркові зони, озера і ставки. Є також сучасні торгівельно-розважальні центри і безліч соціальних та культурних об'єктів зі своєю унікальною історією. Комунальна інфраструктура розвинена і насичена: все, що необхідно для комфортного життя, є в достатку.

Доступні інструменти:

  • передоплата
  • безвідсоткова розстрочка