Richmond

Розташування комплексу:
Київ, вул. Івана Кудри, 26
richmond.geos.ua
здача в експлуатацію
28.04.17

БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦИЮ!
Акція останнi 6 паркомiсць
Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру купівлі ви
можете отримати у відділі продажів, зателефонував за тел. (044) 221 05 80.

 

Житловий комплекс Richmond - це новий сучасний комплекс бізнес-класу на Печерську. Будівництво комплексу відповідає найвищим стандартам, починаючи від використання виключно безпечних і якісних матеріалів, і закінчуючи використанням сучасних систем енергозбереження.

Комплекс являє собою двосекційний будинок 23 поверхи заввишки. 1 і 2 поверхи традиційно займають нежитлові приміщення, в яких планується розмістити, у тому числі, і корисні для мешканців об'єкти, наприклад, салон краси, мінімаркет, банний комплекс тощо. Не менш важлива і наявність місткого дворівневого паркінгу.

Комплекс введено в експлуатацію!

ЖК Richmond побудовано в самому респектабельному районі Києва - на Печерську. Історично склалося так, що саме цей район став центром життя культурної, політичної і бізнес еліти столиці. Саме цей район став осередком всіх переваг життя в центрі і метою багатьох заможних киян.

У будь-якій світовій столиці респектабельні і престижні райони стають не тільки місцевою визначною пам'яткою, але і відрізняються унікальним комфортом і раціональністю життєустрою. Характерні ці риси і для київського Печерська. По-перше, це центр Києва, де акумульовані всі значущі об'єкти бізнесу і культури. Звідси доступний будь-який напрямок і, звичайно, будь-які види транспорту. У пішохідній доступності знаходяться кілька станцій метро: «Дружби народів», «Печерська», «Палац Україна».

По-друге, комунальна та міська інфраструктура тут дуже розвинена і вдосконалена. Для комфортного, насиченого та різнобічного життя тут є абсолютно все.

Квартири в ЖК Richmond - це справжнє досконалість. Різноманітні планування, просторі і світлі приміщення, зручні і раціональні просторові рішення. З квартир відкриваються неймовірні і привабливі види на Київ. На верхніх поверхах розташовуються дворівневі квартири і кілька шикарних апартаментів з відкритими терасами, а також відмінні видові студії.

Доступні інструменти купівлі:

  • передплата 100%
  • безвідсоткова розстрочка до кінця будівництва