ERKEL Residences

Розташування комплексу:
Будапешт, вул. Еркель, 18
https://geosgrouphungary.com/
від
2650 Євро/м2
здача в експлуатацію
31.12.21

Продаж квартир в Україні:
Київ, вул. Гоголівська, 14, оф. 4 | +38 (044) 583-55-55
Продаж квартир в Угорщині:
Будапешт, площа Бакатч, 4 | ‎+36 (1) 700 4343

 

ERKEL Residences - сучасна новобудова, яку наша компанія будує в самому центрі столиці Угорщини - Будапешті.

Будівництво комплексу ведеться згідно з чинними європейськими стандартами на основі сучасних вимог до якості, безпеки, екологічності житла. ERKEL - це восьмиповерховий будинок із двох секції з гарним внутрішнім двором і просторими терасами на верхніх поверхах.

ЗДАЧА КОМПЛЕКСУ ЗАПЛАНОВАНА НА 2 КВАРТАЛ 2021 РОКУ!

Свою назву комплекс отримав від одноіменної вулиці, на якій розташований. Вулиця Еркеля знаходиться в одному з центральних районів Будапешта - Ференцварош. Зовсім поруч від комплексу - набережна Дунаю та станції метро, вулиці Ваци та Рада з безліччю кафе і розважальних закладів. Також в районі багато дитячих садів, шкіл, поліклінік і різних закладів соціальної інфраструктури. Таке вигідне розташування, без сумніву зручно, як у випадку, якщо ви купуєте житло в Угорщині для себе, так і якщо ви купуєте нерухомість в Будапешті з метою інвестицій або подальшої здачі в оренду.

У комплексі ERKEL є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири, а також шикарні п'ятикімнатні апартаменти. На першому поверсі будуть розташовуватися кафе і фітнес-зал, а також кілька нежитлових приміщень. Підземний паркінг передбачений на 79 машиномісць.