AlterEgo

Розташування комплексу:
Київ, Печерськ, пров. Лабораторний, 7
jk-alterego.com.ua
від
85860 грн./м2
здача в експлуатацію
20.11.18

ЖК ALTER EGO ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ
Актуальну інформацію про наявність, ціни та процедуру купівлі ви
можете отримати у відділі продажів, зателефонував за тел.  
Працює відділ продажів на будівництві.

 

Житловий комплекс AlterEgo будується в Печерському районі Києва - його історичному і діловому центрі.

Печерськ завжди був найбажанішим і престижним місцем для життя. Цей район славиться своєю багатою історією, він завжди був центром життя столиці, її святилищем. А життя на Печерську завжди була привабливою і свідчила про статус та якість життя.

Але ще цінніші ті риси, який набув сучасний Печерськ. Зараз - це не тільки престижне місце для життя, це місце - комфортне і душевне, зручне і безпечне. Місце, де все під рукою і все найкращої якості!

Новий комплекс AlterEgo розташований в провулку Лабораторному, в 3 хвилинах від станцій метро Печерська і Олімпійська. Це сучасна будівля, унікальна архітектурна концепція якої стане прекрасним доповненням і новим натхненням для звичної забудови центру Києва. Комплекс будується за найвищими стандартами, пропонуючи жителям комфортне житло в будинку з власною інфраструктурою і територією.

У комплексі AlterEgo на Печерську можна купити квартири різних планувань і метражів - від однокімнатних до п'ятикімнатних. З прекрасними і різноманітними видами на столицю. Вашим очам відкриються захоплюючі панорами на Києво-Печерську лавру і Дніпро, церковні куполи, що потопають у зелені каштанів і тополь. А вечорами порадують вогні «Олімпійского» і Хрещатика, Gulliver і Ocean Plaza.

Житловий комплекс Alter Ego реалізується в партнерстві двох провідних девелоперсько-будівельних компаній - GEOS і ТММ. Партнери мають репутацію надійних забудовників і ввели в експлуатацію понад 1,5 млн квадратних метрів житлової та комерційної нерухомості.

Компанія GEOS і ТММ виступають девелоперами проекту. ТММ виконує функцію генерального проектувальника, GEOS виступає генеральним інвестором і генеральним підрядником проекту. Майнові права на нерухомість в об'єкті належать партнерам в рамках існуючої комерційної угоди.